Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
nie jest łatwo budować w tym mieście, przykładów aż nadto. Żeby nie opieszałość Miasta (logo ślimak) przy modernizacji nabrzeża , pewnie pub by był , a tak musimy poczekać.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
nie jest łatwo budować w tym mieście, przykładów aż nadto. Żeby nie opieszałość Miasta (logo ślimak) przy modernizacji nabrzeża , pewnie pub by był , a tak musimy poczekać.