Czwartek, 26.05.2022, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ zombi
  Poniedziałek, 12.11

  pampi - zawsze zawodziła, a większość pomysłów albo nic mieszkańcom nie wnosiła, albo kolidowała z obowiązującymi przepisami

 2. 2
  0
  ~ witam wszystkich
  Poniedziałek, 12.11

  zapraszam do dyskusji nad stworzeniem wypożyczalni rowerów na parkingu szpitalnym, każdy po zaparkowaniu wypożycza i na rowerze jedzie do lekarza, system byłby tak skonstruowany, że gdyby lekarz połozył człowieka do szpitala, to rower byłby na noszach odnoszony do wypożyczalni, musimy o tym porozmawiać, musimy podyskutowac, zapraszam do dyskusji, pozdrawiam wszystkich dwukołowców, wasz jak zawsze usprawniach ruchu

 3. 3
  +6
  ~ turban
  Wtorek, 13.11

  gelert i nowaczyk to ta sama partia czosnkowych! okradaja nas elblazan smiejac sie nam w twarz. POgonić kiciarza!!gdzie sa teraz kibole? jak sa potrzebni zeby wywiezc na taczce nowaczyka to siedza cicho.

 4. 4
  +1
  ~ janosik
  Wtorek, 13.11

  do ~ PORZĄDNY WRAŻLIWY OBYWATEL - a sprawdziłeś czy nic mu nie jest? jak tak narzekasz trzeba było poczekać i pokazać to im miejsce, może byli mało spostrzegawczy...

 5. 5
  --5
  ~ ToTylkoJa
  Wtorek, 13.11

  Wasze wypociny na stronie internetowej nic nie zmienią. Szkoda waszej klawiatury.

 6. 6
  0
  ~ Jorguś
  Wtorek, 13.11

  nord - powiem Ci w sekrecie o co chodzi w wojnie o stołki. Do każdego stałka przypisana jest kasa, im wyższy stołek, albo im więcej stołków tym więcej kasy. Gdyby do stołków nie była doczepiona kasa, to by nie było prawdopodobnie chętnych! Ja to wiem dlatego mnie to nie dziwi.

 7. 7
  --1
  ~ Krzysiek
  Środa, 14.11

  Problem mogą mieć osoby, które mają problem z chodzeniem, lecz takowe ktoś musi podwieźć "pod drzwi". Reszta może śmiało parkować po drugiej stronie ul. Królewieckiej - przy komisie.

 8. 8
  +1
  ~ Miecio
  Środa, 14.11

  Zaparkować auto przy szpitalu Woj. graniczy z cudem,a na terenie szpitala trzeba płacić ,któregoś dnia czekając na zarejestrowania do lekarza ortopedy od godz.4.45 stwierdziłem że na tym parkingu parkują pracownicy całego szpitala i wówczas nie ma miejsc dla pacjentów.Proponuję dyrekcji szpitala zrobić parking dla swych pracowników na terenie szpitala-miejsc jest bez liku a przez to rozwiązałoby sprawę parkowania przez pacjentów.

 9. 9
  0
  ~ majsti
  Piątek, 16.11

  DO WOJEWODY Z TYM PYTANIEM A NIE DYREKCJI SZPITALA qaz

 10. 10
  0
  ~ Kiki
  Środa, 09.01

  Może wszyscy elbląscy naprawiacze świata powinni się zastanowić nad tym co jest przyczyną tego że parking przed szpitalem jest pełny.Może ktoś pofatyguje się i policzy samochody które tam stale parkują a nie są własnością personelu Tak również jest w mieście na wszystkich parkingach osiedlowych.A opłata za parking jest zwykła czynnością w cywilizowanym świecie W końcu te parkingi trzeba budować i sprzątać a to kosztuje . Macie jeszcze jeden powód do referendum.Tylko po nim i tak będzie drogo.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.77102899551392