Czwartek, 26.05.2022, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ zombi
  Poniedziałek, 12.11

  MariuSSz44 - Parking dla niepełnosprawnych to fikcja, teren prywatny Straż i Policja nie ma uprawnień do interwencji, ochronę to nie interesuje. Poni POseł dyrektor zapomniała, że można postawić tablicę "strefa ruchu" i służby mają uprawnienia do kontroli i karania. Ale trzeba myśleć

 2. 2
  +4
  ~ MariuSSz44
  Poniedziałek, 12.11

  Mam nadzieję że Redakcja przesyła Pani Poseł posty z dyskusji..... Poczekajmy na jej stanowisko mam nadzieje że Redakcja nie zapomni ich opublikować ...?

 3. 3
  +5
  ~ oburzony 2
  Poniedziałek, 12.11

  Tam powinien byc kontrapas i fontanna z figurą Hermanna Balka. A parking i tak miasto robi koło dworca Elbląg Zdrój, spacerkiem bedzie zdrowo i kolorowo.

 4. 4
  0
  ~ adik
  Poniedziałek, 12.11

  Mam propozycje dla dyrektor, od "podwórka "są trawniki ,rosną tuje ładnie to wygląda ale potrzeba jest większa ,proponuje zrobić tam parking dla personelu,wówczas zrobi sie miejsce z przodu.Od "podwórka "parkują tylko lekarze a inny personel parkuje z przodu a jest tego cały parking.Przyjeżdżam na7,30 i już mam trudności z zaparkowaniem.

 5. 5
  --2
  ~ PORZĄDNY WRAŻLIWY OBYWATEL
  Poniedziałek, 12.11

  A CZY CI ZAMARZNIECI LEŻĄCY BEZDOMNI POD SZPITALEM WOJEWÓZKIM TEZ MAJĄ PŁACIC ZA PARKING KIEDYS ZŁOSIŁEM POLICJI 3 KROTNIE PRZEZ 30 MINUT NIKT NIE PRZYJECHAŁ PÓŻNIEJ JAK ODJEZDZAŁEM 7-KĄ BO NIE MOGŁEM SIE DOCZEKAĆ ZAUWAŻYŁEM ŻE PRZYJECHAŁO 2 ŻANDARMÓW Z GLINIARZEM!! CHYBA DO TEGO GOŚCIA CO LEŻAŁ MAM ZDJECIE MOGE PRZYSŁAĆ ,OKROPNE PRZYSYPANE LIŚCMI LEŻAŁ FACET NIEWIEM CZY ŻYŁ????????????? TAKA JEST NASZA POLICJA KONKURSY ROBIĄ NA DZIELNICOWYCH JAJA JAKIEŚ! A CZŁOWIEK NIERAZ PRZE Z GODZINE NIE MOZE SIĘ DODZWONIĆ ANI NA 112 ANI 997 TO FAKT

 6. 6
  +3
  ~ nord
  Poniedziałek, 12.11

  Dyrektor szpitala kandydowała na prezydenta Elbląga , do Rady Miejskiej , Senatu i Sejmu . Czy naprawdę było warto , skoro proste tematy parkowania i wyjazdu ze Szpitala na Królewiecką są od lat nie do zalatwienia , Naprawdę dziwi mnie takie parcie niektórych ludzi na stołki , choć się do tego nie nadają .

 7. 7
  +1
  ~ Upierdliwy aż do bulu:)
  Poniedziałek, 12.11

  No cóż...pani POseł(dyro szpitala) gelert,wzorem Nowaczyka,wpadla na POmysł i zbiera kasę na Sylwestra na Karaibach.A Poważnie,pani POseł Gelert jest mało aktywna w Sejmie,tylko ***zi w fotel,na koronie sali obrad,tuż przy drzwiach i zerka ukradkiem,jak tu sp...ć z obrad.Byłem,widziałem,a oto dowód małej aktywności pani Poseł Gelert] http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/posel.xsp?id=099&type=A WSKAZÓWKA:Kliknij w linki poniżejLaktywność poselska,,a radość z niespodzianki,gwarantowana:)

 8. 8
  0
  ~ franc
  Poniedziałek, 12.11

  jawne zlodziejstwo

 9. 9
  --1
  ~ woj.
  Poniedziałek, 12.11

  jorguś nie porównuj Gdańska do zadupia

 10. 10
  +4
  ~ pampi
  Poniedziałek, 12.11

  Pani Gelert, która obiecywała zrobić POrządek za skrzyżowaniem przy szpitalu ?? Zawodzi ??

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.80256009101868