Sobota, 15.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ edek
  Piątek, 28.09

  Biznesmen, zapracowany po uszy, mający ludzi w poważaniu - żeby założyć firmę trzeba mieć kasę na start! Jak jesteś taki kozak to wesprzyj tych co by chcieli założyć DG i nie chrzań więcej takich bzdur. Chcieć nie zawsze znaczy móc!

 2. 2
  +22
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Piątek, 28.09

  BRAKUJE...centrum handlowego lub centrów, konkurencyjnego dla NOMI hipermarketu budowlanego, nowych pojazdów komunikacji miejskiej, latem kąpieliska, zimą krytych kąpielisk, wyremontowanych parkingów i dróg osiedlowych, ciekawej architektury obiektów uzytecznosci publicznej, zwł. w Centrum, zabudowy centrum, zieleni na Starym Mieście, wielkomiejskiego szlifu, zakładów pracy i irm płacących CIT, dochodów ludności płacącej PIT, dochodów w kasie miejskiej, sprawnego gospodarza i zarządu miasta oraz wiedzącej o co chodzi rady miejskiej. I jeszcze kilku innych rzeczy. Poza tym Elblag ma wszystko a nawet więcej, aby byc miastem duzym, ważnym i ciekawym oraz przyjaznym dla mieszkańców i turystów.

 3. 3
  --6
  ~ Biznesmen
  Piątek, 28.09

  edek z fabryki kredek - dzisiaj można założyć firmę nie mając ani złotówki, wystarczy mieć pomysł i są wszelakie dotacje i przeróżne instytucje wspierające kreatywnych ludzi z pomysłem bez pieniędzy

 4. 4
  +4
  ~ edek
  Piątek, 28.09

  Biznesmen, oczywiście, że są dofinansowanie i podmioty wspierające rozwój przedsiębiorczości i starterów, ale zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy. Jaki jest % pozytywnie rozpatrywanych wniosków o dofinansowanie do startu nowej DG? Nie zawsze pomysł, który jest w głowie może liczyć się z aprobatą, ale oczywiście Ty znajdziesz zawsze złotą radę na coś co nie dotyczy Ciebie. Ironiczne stwierdzenie, że nie trzeba ani złotówki na start DG przemilczę.

 5. 5
  +7
  ~ MAREK
  Piątek, 28.09

  PRAKTYCZNIE CENTRUM MUIASTTA ULICA NOWOWIEJSKA POPATRZCIE NA TO CO SIE DZIEJE ZDJECIE SAMO ZA SIEBIE MOWI WSTYD

 6. 6
  +4
  ~ NOVACZYK
  Piątek, 28.09

  Z ja mam Was w d...pie. Nie dam ani złotówki z budżetu obywatelskiego. Cała kasa pójdzie na...realizację terenow zielonych wkoło mojego domu "By żyło sie lepiej" mi a nie Wam :)

 7. 7
  +11
  ~ rewelka
  Piątek, 28.09

  Mądrego gospodarza miasta bez układów i ściemy :D

 8. 8
  +9
  ~ voss
  Piątek, 28.09

  Centrum Handlowego ,Markietu Budowlanego ,Pracy itd.

 9. 9
  +3
  ~ Ambroży
  Piątek, 28.09

  "Czego nam brakuje w Elblągu..."... hmmm... można by się pokusić o stwierdzenie: "wszystkiego"....

 10. 10
  +3
  ~ turban
  Piątek, 28.09

  w elblagu brakuje opozycji ktora zorganizowalaby referendum w sprawie odwolania obecnej wladzi i wywalenia na zbity pysk wszystkich radnych ,po przejeciu wladzy przez kogos bardziej ogarnietego redukcja radnych o 70% oraz redukcja stanowisk w um o 90% odrazu znajda sie srodki w budzecie. obecna wladze i radnych sprzedac jako niewolnikow do obozow pracy w korei i mamy zalatana dziure w budzecie miasta

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5067808628082