Sobota, 15.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Ana Hana
  Czwartek, 27.09

  Wypowiadający się taksówkarz po części ma rację co do bezpieczeństwa klientów przynajmniej. Jeżeli zaś chodzi o pana pośrednika to tu akurat najmniej mnie obchodzi czy pan X otwierający firmę zajmująca się pośrednictwem był karany czy nie. Przecież kasę pośrednikowi i tak się płaci dopiero u notariusza więc jak tu można oszukać?? Z resztą wielki mi halo...wywiesić bilbord na mieszkaniu na sprzedaż kilka razy dać do neta i gotowe.

 2. 2
  +8
  ~ DevNull
  Czwartek, 27.09

  "Na rynek nieruchomości wejdą osoby, które będą chciały wyciągnąć korzyści przede wszystkim dla siebie – prognozuje pośrednik od lat działający na elbląskim rynku nieruchomości" A ja się pytam czy ten pośrednik nieruchomości robi to co robi teraz społecznie czy dla zysku??

 3. 3
  --4
  ~ Kasia
  Czwartek, 27.09

  po gimnazjum na zarządce nieruchomości, bez doświadczenia i z młodzieńczym myśleniem. POWODZENIA

 4. 4
  +11
  ~ Staszekw1
  Czwartek, 27.09

  Wypowiedź tego pośrednika w pewnym sensie można porównać do wypowiedzi znanego sędziego z Gdańska (obie są bez sensu i świadczą o autorze). Konkurencja jest czymś złym? - tylko idiota może tę prawdę kwestionować. Pragnę przypomnieć, że elbląscy pośrednicy zostali ukarania przez UOKIK: Wyrok sądu dotyczy decyzji wydanej w 2010 r. Prezes UOKiK stwierdziła wówczas, że pośrednicy nieruchomości z Elbląga zawarli porozumienie ograniczające konkurencję. Przedsiębiorcy zrzeszeni w utworzonej w 1999 r. Elbląskiej Korporacji Nieruchomości wspólnie ustalili minimalne stawki prowizji za świadczone usługi. Stawki mieli obowiązek stosować wszyscy członkowie korporacji. Za udział w porozumieniu ograniczającym konkurencję Prezes UOKiK nałożyła na ośmiu uczestników zmowy karę finansową.

 5. 5
  +9
  ~ pampi
  Czwartek, 27.09

  To jest jedyna rzecz , którą PO naprawdę dobrze robi. Żyjemy w kapitalistycznym czy w komunie, którą tu w Elblągu jeszcze zalatuje ?? Skończą się rodzinne KLANY mające na własność dane zawody .Czas najwyższy !!

 6. 6
  +1
  ~ Joanna
  Czwartek, 27.09

  ... milczenie jest złotem

 7. 7
  +5
  ~ MadPro
  Czwartek, 27.09

  ja miałem do czynienia z "licencjonowanym" pośrednikiem - absolutna niewiedza i amatorszczyzna a skasował mnie 10 tys. i tak połowę spraw musiałem sam załatwiać. A złotówkarze? Czego się boją? Banda niewychowanych gamoni. Brawo Gowin, oby tak dalej!

 8. 8
  +3
  ~ Tomek
  Czwartek, 27.09

  Korporację się boją,ponieważ ceny na rynku spadną oczywiście z korzyścią dla klienta,gorzej dla nich.Jeśli chodzi o jakość usług to czas pokaże...

 9. 9
  --1
  ~ wf
  Czwartek, 27.09

  W Elblagu i tak nic sie nie oplaca :(

 10. 10
  +3
  ~ pampi
  Czwartek, 27.09

  " Elblążanie wieszczą zgubne skutki uwolnienia zawodów " ale dokładnie którzy ?? Hmm....POwiedz " złotówie", że jesteś pierwszy raz w Elblągu i musisz dojechać na dany adres to Cię dowiezie.........tylko dlaczego wyszło tak drogo ??

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.2741558551788