Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (48)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Kasia,Basia,Marysia
  Piątek, 07.09

  Nie macie PRAWA NISZCZYC PRZYRODY I BAŻANTARNI. To jest nasza oaza spokoju i ciszy po zatłoczonych samochodami ulicach naszego Elbląga. Precz z łapami od naszej ostatniej zieleni jakim jest Park Bażantarnia. Niedługo to juz w tym mieście Elblagu to wszystkie ci mądrale polikwidują. Nie będzie juz wtedy absolutnie żadnego miejsca na spokój, świeże powietrze i ukojenie nerwów w zacisznych miejscach. Władza do "roboty", a nie wymyslania głupot.

 2. 2
  +2
  ~ Ajax
  Piątek, 07.09

  Tylko patrzeć jak parkometry nam zamontuje w Bażantarni a na szlaki będzie wpuszczał za biletami, ale nie przecież można będzie zapłacić za wstęp kartą miejską i popatrzeć jak auta mkną obwodnicą wschodnią na Kaliningrad po paliwko.

 3. 3
  --4
  ~ Janos
  Piątek, 07.09

  Czy ten Balbuza wie o czym pisze?

 4. 4
  +2
  ~ złośliwy
  Piątek, 07.09

  ~Janos, tłuku, Balbuza wie, natomiast ty, jeśli nie rozumiesz o czym, to weź się za czytanie komiksów. A teraz nawiążę do tego, o czym wspomniał wcześniej autor postu ~myślę. Obecne umiejscowienie Europarku, czy strefy ekonomicznej, to chory pomysł. Takie inwestycje powinny znajdować się jak najbliżej drogi S7.Wtedy nikt by się nie głowił, jak ma dojeżdżać do nich ciężki transport, aby nie musiał masakrować śródmieścia. Teraz jeden przypał z drugim udowadniają potrzebę budowania obwodnicy przez Bażantarnię. Gdyby drzewa były tak mobilne, jak ludzie, dawno pogoniłyby tych idiotów od wizji niszczenia tego, do czego stworzenia nie przyłożyli ręki i minimum wysiłku.

 5. 5
  --1
  ~ nou idoten
  Piątek, 07.09

  A ja się pytam gdzie byliście wy wszyscy z Balbuzą na czele kiedy stara ekipa rozpoczeła cała procedurę i to wymyśliła????!!!! Czy za starej ekipy był to sukces, a dzisiaj POrażką bo zmieniła sie ekipa?

 6. 6
  +7
  ~ nie pozwólmy zniszczyć Bażantarni
  Piątek, 07.09

  ~nou idoten, tak naprawdę elblążan obchodzi, aby były pozytywne efekty rządzenia. Nawet wtedy, gdy jeden kretyn coś sobie kiedyś wymyślił, a drugi teraz chce to kontynuować, albo zrobić coś zupełnie odmiennego. Elblążanom zależy, aby uchronić Bażantarnię przed zgrają głupców, którzy w imię własnych interesów, albo dla zasady, bo rządzą, więc mają władzę i ma być tak, jak oni chcą i dlatego zaasfaltują jedno z najpiękniejszych miejsc Elbląga. Tu już nie mają znaczenia opcje polityczne, bo jak widzą wszyscy, a duża część do tego się przyznaje jeden polityk jest wart drugiego. A z polityki wylęgują się urzędnicy, o których nie można powiedzieć niczego lepszego. Dlatego, niezależnie kto rządził w przeszłości, a kto teraz, należy powstrzymać chore ambicje i wizje polityków i urzędników.

 7. 7
  +5
  ~ Zeitgeist
  Piątek, 07.09

  Zgadzam sie w 100% z artykulem.

 8. 8
  +10
  ~ Bażant
  Piątek, 07.09

  Po co Bażantarnia, po co tramwaje, po co basen, po co starówka, po co Villa Syrena, po co Tesco, po co druga nitka ulicy Browarnej, po co Porto 55, po co, po co, po co. Komuchy zniszczyły Modrzewie i starówkę, a czym się różnią współczesne władze od nich? Basen Będzie służył jako zbiornik przeciwpowodziowy, a zlikwidowane linie tramwajowe zastąpią kupione na zachodzie 50 letnie autobusy.

 9. 9
  +4
  ~ turban
  Piątek, 07.09

  nowy sraczyk wonn!! won z miasta!!! grzesiu pi****e twoja nowoczesnosc! ogladalem twoj wywiad i uwazam ze jestes bufonem, nadajesz sie najwyzej do zbierania psich kup z elblaskich trawnikow

 10. 10
  --5
  ~ Max
  Sobota, 08.09

  Panie Balbuza-żaku mały,piszesz ***oły aby zaistnieć,a Twoja Głupota przerasta trawę na torowiskach,gdzie nie jeżdżą obecnie tramwaje.Tramwaje w Elblągu były,są i będą.Pamietam,troszkę lat upłynęło, Radny Tomczyński występował z interpelacją o przedłużenie,inaczej,o przywrócenie i wybudowanie torowiska, aż pod muszlę koncertową,tak ,jak było to w latach 70 XX wieku.Nic nie wyszło.Może teraz zmienią komunikację na autobusową,wszak ul.Chrobrego dochodzi do Marymonckiej.Ludzie dojechali by autobusem pod Górę Chrobrego i pod muszle koncertowąWilk syty i owca cała.Torowisk po których jeżdziła dwójka NIE LIKWIDOWAC,POZOSTAWIC!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.