Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (48)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ WON!!!
  Czwartek, 06.09

  Ż......zaraza zlikwiduje wam 2 pozniej wybuduje droge,sprywatyzuje Lasy Panstwowe i bedziemy golodupcami,biedota europy.Przy wyborach mam nadzieje wspolnie pozbedziemy sie ich na zawsze!!!

 2. 2
  +2
  ~ ...
  Czwartek, 06.09

  to miasto ma podobno żyć z turystyki, to poco likwidować tą odnogę do Bażantarni to rozwiązanie oryginalne elbląskie i do wykorzystania. W dobie rządów pazernych idiotów z pewnością nie uda się uratować tej linii, tak jak basenu, promu w Nowakowie i wielu innych spraw.

 3. 3
  +12
  ~ rysio
  Czwartek, 06.09

  POmóż partii czynem umrzyj przed terminem .Dziękujemy za zwodzone mosty , udany sezon na basenie , pogotowie stomatologiczne , za podatek od nieruchomości , za tysiące miejsc pracy na Modrzewinie , Chcemy więcej dofinansowania remontów dachów kościołów , i dziękujemy za most im kardynała Wyszyńskiego ,może nie jest nowy za to nazwa nowa jeszcze raz dziękujemy do zobaczenia przy urnach.

 4. 4
  +9
  ~ złośliwy
  Czwartek, 06.09

  Mam też nadzieję, że decydenci miejscy w porę zreflektują się i zarzucą pomysł degradowania jedynej, z tradycjami, prawdziwej zieleni w mieście, jaką jest Bażantarnia. Rozumiem, że miasto musi się rozwijać, również przez nowe rozwiązania komunikacyjne, ale poprowadzenie obwodnicy przez Bażantarnię uważam za sabotaż. A kogoś, kto podejmie decyzję o jej budowie w tym miejscu, należy wyrzucić z Elbląga na zbity pysk.

 5. 5
  +4
  ~ 123
  Czwartek, 06.09

  gdyby tylko dalo sie odpowiednio duzo przy okazji nakrasc to by sie nie zawahali zalac wszystkiego betonem. banda kretynow : dwojka do bazantarni to historyczna linia. zostawcie to w spokoju.

 6. 6
  +5
  ~ yataman
  Czwartek, 06.09

  banda kretynow z UM zniszczy bazantarnie tylko po to zeby banda spoleczniakow mogla swoimi samochodami podjechac gdzie sie tylko da, najlepiej to by sobie do kuchni podjezdzali tymi swoimi rupieciami sprowadzonymi z za zachodniej granicy, juz i tak wybetonowali czesc bazantarni i wmawiaja nam ze to niby jakis europark, niedlugo wszystkie szlaki w bazantarni beda z polbruku i przy kazdej wiacie beda parkinki dla spoleczniakow

 7. 7
  --2
  ~ kurde
  Piątek, 07.09

  a tory i linie nr2 do Olsztyna zabiorą? Do 2025 Elbląg będzie miał poniżej 100tys po jaką cholerę tyle tych inwestycji drogowych? Są opracowania wszyscy wiedzą że większość polskich miast się zwija

 8. 8
  +3
  ~ wielbiciel elbinga
  Piątek, 07.09

  Łapy precz od Bażantarni

 9. 9
  +2
  ~ myślę
  Piątek, 07.09

  Moim zdaniem lepiej zainwestować w infrastrukturę lotniska Elbląskiego a nie obwodnicę która tak na prawdę nie jest potrzebna!

 10. 10
  +4
  ~ annaka12@interia.pl
  Piątek, 07.09

  No tak super pomysły, a potem zdziwienie że dziki po mieście chodzą. A tego co miał taki wspaniały pomysł zapraszam do Bażantarni niech zobaczy ilu ludzi uprawia tam sport czyli to o czym się teraz tyle mówi. Z dnia na dzień jest coraz więcej biegaczy, spacerowiczów ludzi którzy chodzą z kijkami ( o tych na rowerach nie wspomnę bo jeżdżą nieraz zbyt niebezpiecznie dla tych wymienionych wcześniej). Czemu u nas w Polsce tyle głupich pomysłów - niszczyć przyrodę o którą powinniśmy coraz bardziej dbać.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.