Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (48)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Fan Prezia
  Czwartek, 06.09

  Jednak Prezio "Nowy Sraczyk" ma ochotę być tylko jedną jedyną kadencję, stara się z całych sił i oby tak dalej a po kadencji wszystkie możliwe służby napuścić i rozliczyć. BRAWO Prezio.

 2. 2
  --13
  ~ ŚMIESZY !
  Czwartek, 06.09

  Elbląg będzie Biednie miejska . co nie wiesz historyczna tramwaj ? Ale ul.Wschodniej będziesz tramwaj ??? "BZDURA ELBLĄG "

 3. 3
  +21
  ~ Leśnik
  Czwartek, 06.09

  PRECZ Z PAZERNYMI ŁAPAMI OD BAŻANTARNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. 4
  +18
  ~ ew
  Czwartek, 06.09

  Tramwaj to jeden z nielicznych symboli Elbląga, likwidacja linii nr 2 to upadek rangi Elbląga jako miasta. Olsztyn buduje tramwaje a my likwidujemy, tramwaj w 12 Lutego?, proszę o tym zapomnieć, tak jak zapomniano po co przebudowano Plac Konstytucji i po co przebudowuje się ul. 1 2 Lutego. Po co tramwaj do Bażantarni ,po co tradycje?, po co Bażantarnia? . Zrobić tam płatne parkingi, puścić autobusy i tyle.

 5. 5
  +8
  ~ zły
  Czwartek, 06.09

  tramwaj przedłużyć aż do samej muszli koncertowej a obwodnica wschodnia niech powstaje przez osiedle "wdzięczności pacjentów" które trzeba cześciowo wyburzyć wyburzyc

 6. 6
  +21
  ~ NIE dla Prezydenta!!!!!
  Czwartek, 06.09

  Już tylu napisało referendum i precz z tym prezydentem który zamiast budować nowe obiekty wszystko likwiduje i rozbiera i pieniądze idą ale na wycieczki.Popatrzmy na Malbork,Braniewo budują non stop nawet aquapark,galerie i inne obiekty.Człowieku albo zaczniesz pracować i budować albo wy********j,mija 20 miesięcy i nic całe miasto wygląda jak po wojnie.

 7. 7
  +11
  ~ nick
  Czwartek, 06.09

  do bazantarni powinien jezdzic tramwaj typu retro!!!!nawet linia od starego miasta!!! powinna powstać w bazantarni tzw.zielona szkola z nieco mini zoo typu ptactwo,organizowac marsze ,wpozyczalnia rowerow,nawet pokusic mozna na powozy konne typy jak to robia mieszkancy kaszob z gospodarstw agroturystycznych

 8. 8
  +3
  ~ tutejszy
  Czwartek, 06.09

  Elblążanie mają szanse odwdzięczyć się olsztynowi gdy byli przeciwni by Elbląg wygrał w programie Bitwa na głosy i nie głosowali na Elbląg.Obecnie olsztyn bierze udział w tym programie ,NIECH ODPADNĄ JUŻ NA POCZĄTKU tego życze olsztyniakom.Za ich pychę i dojenie Elbląga.

 9. 9
  +1
  ~ obserwator
  Czwartek, 06.09

  olsztyn działa wszystko zlikwiduje w Elblągu.

 10. 10
  +5
  ~ zdzich
  Czwartek, 06.09

  Bażantarni niech nie ruszają. Jedyny tak duży Park (las) Miejski. wycofać 2 z Marymonckiej i przedłużyć wzdłuż Królewieckiej i Fromborskiej, tak żeby zamknąć miasto. Tramwaj należałoby też w przyszłości wycofać z ul. 1 maja i zrobić tam deptak. w W zamian tramwaje puścić ul 12 lutego i Armii Krajowej gdzie są ku temu dobre warunki. Zjazd na Obwodnicę to lepiej zrobić gdzieś w okolicy Dąbrowy w kierunku na Stoboje i dalej na S22 w okolicy przecięcia z 509 (droga na Młynary) a nie w mieście

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.