Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (41)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ ja
  Wtorek, 12.06

  @żałuję, że polka - nepotyzm w czystej postaci. Jest na to rada, pogonić w cholerę ten cały ten chłam z UM oraz z rządu.

 2. 2
  +1
  ~ !!!!!!!!!!
  Wtorek, 12.06

  Wszyscy narzekają a PO wygrało wybory. To kto na nich głosował, albo komu nie chciało się iść na wybory żeby zagłosować przeciw PO.Trzeba rozumieć na czym polega demokracja.

 3. 3
  +2
  ~ koko spoko
  Środa, 13.06

  ze składek do państwowego systemu i prywatnego systemu (OFE) się nie uzbiera, na składki solidne zarobić też trudno, więc pytam się po jaki ch.. nam taka Polska, taki prezydent, taki sejm i całe to wolnościowe-dymokratyczne tałatajstwo. Po to ćwoki z SLD i Solidarności zapisali nas do NATO i Unii Europejskiej żeby stary dziad i stara baba trzęśli się teraz o to za co dożyją swoich dni po długoletnim bezrobociu? Po sowieckim butem każdy mógł zarobić na chleb a stary dziad i stara baba jeżeli mieli odrobinę chęci do pracy w spokoju dożywali swoich dni.

 4. 4
  0
  ~ bozydarka
  Środa, 13.06

  W imieniu Elbląskiego Klubu Gazety Polskiej pragnę poinformować o organizowanym przez klub spotkaniu z profesorem Markiem Janem Chodakiewiczem, historykiem, wykładowcą amerykańskich uczelni. Jego ostatnia publikacja nosi tytuł "Między Wisłą a Potomakiem". Pan profesor przyjechał do Polski z cyklem spotkań, którym przewodzi temat "Współczesna historia Polski z perspektywy USA". Spotkanie ma charakter otwarty i odbędzie sie w piatek, 15.06.2012., o godz. 17:30, w sali konferencyjnej przy biurze PiS, ul. 1 Maja 2.

 5. 5
  +4
  ~ yyy a
  Środa, 13.06

  No to w takim razie bede musiala dojezdzac z hospicjum do pracy... Tylko jak? Zapewne bede juz tak slepa ze za kolko nie wsiade ;/ ... ehhh trzeba pomyslec o emigracji....

 6. 6
  0
  ~ elblążanka
  Środa, 13.06

  Dlaczego została zminusowana informacja o wykładzie prof. Chodakiewicza? Czy Wy już do końca podurnieliscie??? Bo to się odbędzie w siedzibie PiS-u, że klub GP to organizuje??? Należy się cieszyć, że ktoś podjął taką inicjatywę, że komuś się chciało, każdą taką oddolną inicjatywę należy wspierać. Obejrzyjcie i posłuchajcie co mówi prof. Chodakiewicz, a później minusujcie... żenujące to wszystko... http://www.youtube.com/watch?v=DMVuCNnuC6Y "Kadry NSZ" (2006) - film. dok. POLECAM cały film, wypowiedź prof. Chodakiewicz od 20.50 Ludzie, to jest niezależny historyk!!!

 7. 7
  0
  ~ elblążanka
  Środa, 13.06

  cdn. Polecam cały film, wielu z Was, którzy obejrzą świat przewróci się do góry nogami. Pozytywnie!

 8. 8
  +3
  ~ alina
  Środa, 13.06

  A mnie dziwi tez to ze NIKT nie interesuje sie tym ze od 2013r,ZUS bedzie INACZEJ naliczał emerytury,i na pewno bedzie to na ich korzysc !!!!!!!!!

 9. 9
  +2
  ~ profesor
  Środa, 13.06

  Po co nam Polska która nas okrada, rozdaje pieniądze publiczne w postaci dotacji milionerom, a tnie i ogranicza prawa i wydatki socjalne dla zwykłych ludzi. Po co na Polska która faworyzuje wyłącznie bogatych obywateli i obcy kapitał, która stanowi niesprawiedliwe prawo w którym status majątkowy warunkiem korzystania z praw. Po co nam kraj niesprawiedliwy podły sprzedajny który wysyła ludzi na saksy i bezrobocie. Won z takim ścierwem

 10. 10
  +1
  ~ ja
  Środa, 13.06

  @ profesor, a cóż Ci Polska zawiniła. Teraz to Polska jest winna, żałosne... takich sobie wybraliście polityków, którzy traktują Polskę, jak dojną krowę. Od stycznia w mieszkaniach, które podlegają pod miasto wzrośnie czynsz o 100%, no i dobrze, że wzrośnie... wzrośnie tym, którzy wybierali pana Nowaczyka. Ale nawet wtedy się nie ogarniecie, i ponownie tego pana wybierzecie, bo za 2 lata pokończy wszystkie rozpoczęte inwestycje i powie przed wyborami:" zobaczcie ile Wam wybudowałem" stary numer bolszewii...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.1453139781952