Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Komentarz zablokowany z powodu naruszenia regulaminu!
Komentarze na poziomie elbląskim .Do tej pory z tzw afer rozdmuchiwanych przez "zawiedzionych"nic nigdy nie było. No cóz takie zycie,czasem trzeba sie pogodzić z porażka.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Komentarz zablokowany z powodu naruszenia regulaminu!
Komentarze na poziomie elbląskim .Do tej pory z tzw afer rozdmuchiwanych przez "zawiedzionych"nic nigdy nie było. No cóz takie zycie,czasem trzeba sie pogodzić z porażka.