Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ wowka
  Środa, 09.05

  W mediach przetaczają się artykuły gdzie w roli głównej występują rosyjscy bogacze czyli „ noworuski” raz pisze się o nich źle, a drugi raz z nadzieja o pozyskaniu ich „ baksów” . Prawda jest taka, że ci którzy maja miliony, setki, dziesiątki tysięcy lub tysiące zielonej waluty za ceny dużo bardziej atrakcyjniejsze niż są u nas mogą pojechać do dowolnego państwa na kuli ziemskiej spełniając swoje marzenia Możemy liczyć na niewielki procent chcących przyjechać i coś kupić nie zmienimy jednak ich przyzwyczajeń i mentalności tak więc wybiorą zawsze kierunek Trójmiasto gdzie jest wielki wybór i konkurencyjność w cenach nie be znaczenia jest całe zaplecze rekreacyjn-gastronomiczno-hotelowe.

 2. 2
  +5
  ~ wowka
  Środa, 09.05

  2. Jestem przekonany, że to my będziemy raczej wyjeżdżać do Obwodu Kaliningradzkiego nie tylko po tańsze paliwo, ale również po tańsze samochodu z koncernu francuskiego( w Kaliningradzie ma powstać fabryka) lub po prostu tranzytem na piękne i dużo tańsze plaże Litwy i Łotwy. Pod warunkiem, że ruch „ bezwizowy” w końcu zacznie funkcjonować.To wszystko jednak zależy od „ warszawki” , a my nie mamy tam żadnych lobbystów spraw Elbląskich!

 3. 3
  +5
  ~ wowka
  Środa, 09.05

  3. Proponuje również na Forum Debaty Publicznej zorganizowanie dyskusji o tożsamości, teraźniejszości i przyszłości miasta. Jak dziecko naiwny licząc na szczerość uczestników dyskusji na „ neutralnym gruncie” Na sam koniec chcę uświadomić tych, którzy tego nie rozumieją, że potencjalni inwestorzy i przyszli pracodawcy nie przypłyną do Elbląga barką, nie przyjadą

 4. 4
  +1
  ~ Frygo
  Środa, 09.05

  Teraz poczekajmy na felieton Rembelskiego i Kuli!

 5. 5
  +1
  ~ Wowka
  Środa, 09.05

  Właśnie Radio Z podało, ze mały ruch graniczny ma ruszyć w październiku!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0071368217468