Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Arystokracja to "bulteriery" władzy jak zresztą wszystkie wpisy tych co im się podoba cena paliwa, podwyżka leków, podatków, mandatów itp. albo to masochiści
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Arystokracja to "bulteriery" władzy jak zresztą wszystkie wpisy tych co im się podoba cena paliwa, podwyżka leków, podatków, mandatów itp. albo to masochiści