Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
rysiu wygra jest dobry
Ludzie glosujcie!!
glosujcie jeden głos to dodatkowa szansa
Dostaliśmy 10.000 zł.- jedna pensja biurwy z naszego ratusza- żenada... A na smsy Elblążanie wydali ok. jednego miliona złotych ;-(
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
rysiu wygra jest dobry
Ludzie glosujcie!!
glosujcie jeden głos to dodatkowa szansa
Dostaliśmy 10.000 zł.- jedna pensja biurwy z naszego ratusza- żenada... A na smsy Elblążanie wydali ok. jednego miliona złotych ;-(