Środa, 14.04.2021, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ UM Elblag skorumpowany ?
  Piątek, 27.04

  Każda sza\nująca się firma, jeśli zlecona usługa, wykonanie danej rzeczy nie jest zgodne z zamówieniem, wyciąga od podwykonawcy restrykcje prawno-finansowe. Włącznie ze zwrotem zapłaconych pieniędzy. UM Elblag - tao taka własnie "firma". Ale Grześ nie wyciagnie konsekwencji bo..."wszystko zostaje w rodfzinie\", grzesiu, nie ?Moze CBA zrobi porządek w UM ?Juz sie prokurator przyglada ustawionym przetargom w mieście, po znjaomomości.

 2. 2
  +8
  ~ kent
  Piątek, 27.04

  zgłaszam błąd formalny w dokumentacji - na stronie UM nie zamieszczono całej strategii tylko jej duże fragmenty, przedstawicielka firmy którą ją opracowała na zlecenie UM Elbląg odniosła się do tego w komentarzu na Facebook "To nie jest pełna wersja Strategii - nie została opublikowana część rozdziału VII oraz rozdział VIII. Rozdział VII zawiera propozycje konkretnych działań i narzędzi promocyjnych, zaś rozdział VIII dotyczy zarządzania wdrażaniem Strategii. Zawracamy na to uwagę, ponieważ dokument wygląda jakby urwany, a nie ma komentarza, że to jest skrócona wersja. Jako autorzy Strategii czujemy obowiązek zwrócenia na to uwagi, ponieważ może to być mylące. Dodam jeszcze, że ten skrót został wykonany bez naszej wiedzy i zgody. "

 3. 3
  +11
  ~ beta
  Piątek, 27.04

  Kto poniesie koszty nieszczęsnego logo, które "zdobi" miasto - czy jak zwykle my i ja także, dlaczego, skoro ogłoszono konkurs ten "ślimak "jeszcze powiewa, irytując mieszkańców. Kwota, jaką oferuje się zwycięzcy konkursu jest rezultatem cynizmu i lekceważenia ludzkiej inwencji i pracy. Bez zmrużenia oka zamawia się logo za ponad 100 tys. zł (jeśli jest inaczej, czekamy na wyjaśnienia Ratusza), po czym próbuje szukać naiwnych, którzy podobną pracę wykonają za nieporównywalnie mniejszą sumę. Co za zaścianek z tego miasta się robi.

 4. 4
  +12
  ~ bujać sie
  Piątek, 27.04

  czytaliście wymogi.....pogieło chyba kogoś. Mam pomysły, ale nie obsługuje połowy tych programów. I co mam latać po papierniczych i szukać papieru o odpowiedniej gramatuze (250) Czy was do reszty już pogieło? Czy moze jest to celowe i zaporowe, żeby powiedzieć - tacy byli mądrzy a nie przysłali żadnego pomysłu.

 5. 5
  +20
  ~ anonim
  Piątek, 27.04

  Ma pytanie. Czy jako mieszkaniec moge podać Pana Prezydenta do sądu za niegospodarne wydatkowanie moich pieniędzy które płace w ramach podatków??

 6. 6
  +14
  ~ Anna D.
  Piątek, 27.04

  @anonim- TAK możesz. Według nowej ustawy o odpowiedzialności cywilnej urzędników administracji publicznej, urzędnik za błędne decyzje płaci swoim majątkiem osobistym (najczęściej jest to ubezpieczenie).

 7. 7
  +12
  ~ dorpod
  Piątek, 27.04

  A to w Urzędzie nie potrafią przedstawić warunków konkursu w skondensowanej formie, tylko zmuszają ludzi do czytania 200 stron bełkotu?

 8. 8
  +10
  ~ abpDziwiszSIE
  Piątek, 27.04

  widze ze artykul powedrowal na 1 miejsce tzn do gory. chyba UM bardzo chce go wypromowac

 9. 9
  +9
  ~ Nowa Prawica
  Piątek, 27.04

  o prosze widze ze wypowiada sie tu Anna D., czyli fotograf Nowaczyka i to z takimi radami? to juz nawet urzedasy sa przeciwko Grzesiowi...

 10. 10
  +14
  ~ Doradca
  Piątek, 27.04

  ~ Anna D.- Możesz podać do sądu Nowaczyka, spokojnie. F\Grześ ma taki sam "żołądek" jak wszyscy Elblązanie. Jednakze podaj Grzewsia do sądu w ...Gdańsku , bo elblaska prokuratura teżbierze prezenty i jest stronnicza :)

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3574690818787