Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
tym sie zajmuje prezydent miasta!!!!!!!!! celebryta zwyczajny, a do brudnych spraw lewandowskiego wysyla. na szczescie nie glosowalam na niego!!!!!!!!!!
A ja się cieszę, że głosowałem na Nowaczyka. Coś się w końcu dzieje.
jeszcze jeden orlik i puszczę pawia :((
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
tym sie zajmuje prezydent miasta!!!!!!!!! celebryta zwyczajny, a do brudnych spraw lewandowskiego wysyla. na szczescie nie glosowalam na niego!!!!!!!!!!
A ja się cieszę, że głosowałem na Nowaczyka. Coś się w końcu dzieje.
jeszcze jeden orlik i puszczę pawia :((