Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
nie placilas za warunek bo zaliczylas go w kolejnym semestrze. Podaj maila to Ci pokaze jak ta oplata wyglada.
Jak to jest z powtarzaniem przedmiotu? Do 26 lutego muszę zapłacić 300 zl za powtarzanie fizyki. Zapłacić czy nie?
pwsz klamie ja musze placic za 3 podejscie poprawkowe czyli warunek taki zawany za ktory bule ponad 300 zl
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
nie placilas za warunek bo zaliczylas go w kolejnym semestrze. Podaj maila to Ci pokaze jak ta oplata wyglada.
Jak to jest z powtarzaniem przedmiotu? Do 26 lutego muszę zapłacić 300 zl za powtarzanie fizyki. Zapłacić czy nie?
pwsz klamie ja musze placic za 3 podejscie poprawkowe czyli warunek taki zawany za ktory bule ponad 300 zl