Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ czytelnik
  Piątek, 27.01

  Witam a co Elbląg może zrobić jak siedzimy w kieszeni Olsztyna .Ważne żeby Olsztyn się rozbudowywał a co tam wieś Elbląg

 2. 2
  +5
  ~ sssuuu
  Piątek, 27.01

  j...ć olsztyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. 3
  +11
  ~ elblazanin
  Piątek, 27.01

  POCZYTAJCIE JAK OLSZTYN INWESTUJE KASE W ROZBUDOWE TRAMWAJI W SWOIM MIESCIE!DZIWICIE SIE DLACZEGO JEZDZIMY STAROCIAMI?

 4. 4
  +2
  ~ troll
  Piątek, 27.01

  Panie czerwony jeszcze większe koszty ponosimy utrzymując szkoły, dochodu nie dają też teatry szpitale i muzea , powinnismy pomyśleć o zamknięciu tych wszystkich instytucji będzie czysty zarobek i zadowolenie ..jesteś zwolennikiem idei Pana Kononowicza który obiecywał " i nic nie będzie "

 5. 5
  +2
  ~ 1a
  Piątek, 27.01

  W olsztynie jest już 8 czy 10 orlików, więc skończyła się kasa na orliki - logiczne, im wystarczy, to po co wydawać na innych. Zaraz sobie coś innego kupią, może następne, nowe karetki. Precz z komuną!

 6. 6
  +1
  ~ lol
  Piątek, 27.01

  Sprawdzałem. W Olsztynie jest 13 boisk ze sztuczną nawierzchnią w tym 10 to orliki. My jesteśmy w III świecie

 7. 7
  +2
  ~ leniwce z UM
  Piątek, 27.01

  PO ---OSTATNIA KADENCJA -----HA,HA-----KONIEC KŁAMSTW

 8. 8
  +1
  ~ lol
  Piątek, 27.01

  PO - NIE WIEM DLACZEGO UWIERZYŁEM NASZEMU PREZYDENTOWI , PRZYCHODZIŁ POD STADIONA ZBIERAŁ PODPISY , PODPISAŁEM Z SIĘ KUMPLEM ( ZE ZNAJOMYMI Z DZIELNICY) MÓWIŁ ZE PIŁKA W ELBLĄGU BĘDZIE GÓRĄ - BĘDĄ ORLIKI - TAK MÓWIŁ - CHŁOPY NIE MARTWCIE SIĘ BĘDZIE GIT . PANIE NOWACZYK KŁAMAŁES !!! STADIONU NIEMA , DZIECKU ZABRAŁES BOISKO (BROWARNA) TERAZ HALE SPORTOWA BUDUJESZ 2 LATA - NA KTÓRA NIE MA KASY !!! , ZABIERASZ TERAZ ALEJKI !!! POD ULICE . BRAK STADIONU , BRAK ORLIKÓW BRAK ALEJEK DLA DZIECI , WIE PAN CO PANIE PREZYDENCIE MAM DOSC CIEBIE - OSZUKALES NIE MNIE A MOJE DZIECI!!!!

 9. 9
  0
  ~ ŻOŁĄDŻ
  Piątek, 27.01

  po po h j wie kto BUHAHAHA

 10. 10
  --3
  ~ BEZ ŚCIEM, proszę
  Sobota, 28.01

  MOŻNA NIE LUBIC OLSZTYNA ale jeszcze bardziej można nie lubic głupich komentarzy. Nieważne ile sobie tam zbudowali Orlików, ważne, że w tym czasie prezydent Słonina nie zaplanował budowy ANI JEDNEGO w Elblągu i nie wystąpił o dotacje na orliki. Dopiero zrobił to PO prez. G. Nowaczyk. Była to już końcówka ostatniego roku akcji budowy takich boisk z dofinansowaniem rządowym. Akurat w tym przypadku Olsztyn nikogo nie okradł ani nie wykorzystał uprzywilejowanej pozycji, bo nie musiał. Elbląg sam się poddał walkowerem. A pisanie tu o jakichś krzywdach jest po prostu szukaniem dziury w całym. Napiszcie jeszcze, że szuwarowo - bagienny Olsztyn ma 11 jezior w granicach miasta, zaś wielki hanzeatycki Elbląg ani jednego, co jest też widocznym przejawem dyskryminacji i zubożania grodu nad Kumielą przez stolicę województwa!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98655796051025