Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Założyliście do kaloryferów kryzy i jest zimno bo kaloryfery nie dają więcej ciepła.Wypadało by teraz obniżyć czynsz za niską temperaturę.Mniej ciepła i mniej za opłaty!!!!!!!!!!!!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Założyliście do kaloryferów kryzy i jest zimno bo kaloryfery nie dają więcej ciepła.Wypadało by teraz obniżyć czynsz za niską temperaturę.Mniej ciepła i mniej za opłaty!!!!!!!!!!!!