Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
wszystko pieknie brzmi,ale kiedy chcialem sw.p tescia zawiezc na przepustke do domu na kilka godzin z onkologii to pielegniarki szukaly po oddzialach by pozyczyc kawalka bandarzy,zeby moc zakryc weflon na nadgarstku .
Ważne,że będzie chociaż szpital się rozwija, oby tak dalej Pani Elu !
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
wszystko pieknie brzmi,ale kiedy chcialem sw.p tescia zawiezc na przepustke do domu na kilka godzin z onkologii to pielegniarki szukaly po oddzialach by pozyczyc kawalka bandarzy,zeby moc zakryc weflon na nadgarstku .
Ważne,że będzie chociaż szpital się rozwija, oby tak dalej Pani Elu !