Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
może wybudować tam Aquapark i będzie po sprawie
zaczynaja sie kłopoty prezydenckie i kase trzeba zarobić , proponuje orlika panie exprezydencie slo niku
Cytuje "Usilne starania władz miasta, " a nieoficjalnie blokowała innym sprzedaż .
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
może wybudować tam Aquapark i będzie po sprawie
zaczynaja sie kłopoty prezydenckie i kase trzeba zarobić , proponuje orlika panie exprezydencie slo niku
Cytuje "Usilne starania władz miasta, " a nieoficjalnie blokowała innym sprzedaż .