Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
przenosza budynek ten z 12 lutego co miesci sie tam osrodek gluchniemych :) taki z czerwonej cegly
Fajna sprawa.
Ten Budynek nie byl tylko
Gratuluję! Facet z klasą!!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
przenosza budynek ten z 12 lutego co miesci sie tam osrodek gluchniemych :) taki z czerwonej cegly
Fajna sprawa.
Ten Budynek nie byl tylko
Gratuluję! Facet z klasą!!