Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Tak, tak rozliczałem czas pracy kierowców tego Pana, całe szczęscie ze tylko kilka miesięcy. Gość nie zapłacił mi za fakturę, odprowadziłem VAT, straciłem paliwo, czas. Szkoda ze nikt jeszcze nie zrobił z nim porządku.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tak, tak rozliczałem czas pracy kierowców tego Pana, całe szczęscie ze tylko kilka miesięcy. Gość nie zapłacił mi za fakturę, odprowadziłem VAT, straciłem paliwo, czas. Szkoda ze nikt jeszcze nie zrobił z nim porządku.