Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

Koronawirus na Warmii i Mazurach. 33 nowe przypadki zakażenia

12.08.2020, 12:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koronawirus na Warmii i Mazurach. 33 nowe przypadki zakażenia

Nowe przypadki zakażenia na Warmii i Mazurach. Badania potwierdziły obecność wirusa Sars-CoV-2 u 33 kolejnych mieszkańców województwa.

Jak poinformował Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki dziś, 12 sierpnia, zakażenie koronawirusem potwierdzono u 33 osób. Są to mieszkańcy: powiatu olsztyńskiego (11) - 2 chłopców, 4 młode kobiety, 3 młodych mężczyzn, 2 mężczyzn w średnim wieku; Olsztyna (6) - chłopiec, młoda kobieta, 3 młodych mężczyzn, kobieta w średnim wieku; powiatu działdowskiego (6): dziewczynka, 3 młode kobiety, młody mężczyzna, mężczyzna w średnim wieku; powiatu braniewskiego (3): młody mężczyzna, mężczyzna w średnim wieku, starsza kobieta; powiatu iławskiego (3): młody mężczyzna, starsza kobieta, starszy mężczyzna; powiatu nowomiejskiego (1): młoda kobieta, powiatu ełckiego (1): młody mężczyzna, powiatu lidzbarskiego (1): młody mężczyzna i powiatu ostródzkiego (1): mężczyzna w średnim wieku.

Urząd poinformował również o jednym wyzdrowieniu. Dotyczy ono mieszkańca powiatu giżyckiego.

Od początku pandemii w województwie warmińsko-mazurskim na COVID-19 zachorowało 561 osób, wyzdrowiało 291, a trzy zmarły. W Elblągu w ostatnich dniach liczba zakażonych koronawirusem wzrosła do 33.

W całej Polsce wirusem Sars-CoV-2 zakaziło się do tej pory 55 676 osób, a 1 830 zmarło. Tylko dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 715 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem.
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Dolce vita ?
  Środa, 12.08

  Mówcie dalej, że wirusa nie ma, a wtedy może naocznie się przekonacie jak jest naprawdę kiedy spojrzycie na wszystko już z góry, z niebios. A i tak macie szczęście, że piekła nie ma, bo z dołu to raczej niewiele widać.

 2. 2
  0
  ~ ministrant były
  Środa, 12.08

  Czy koronawirus (w odwrocie - w/g słów Pana Premiera) jest groźniejszy niż np. tęczowa zaraza?

 3. 3
  --1
  ~ hd
  Środa, 12.08

  Dolce vita to jak na razie, lekarze mają. Zarobieni pod korek, pompować będą medialnego balona strachu do oporu. Który fika,to w łeb, jak Martynowska,Basiukiewicz czy Martyka. I po kasie,a kredyty i leasingi wiszą nad głową. Straszymy,straszymy, stres to bardzo pożyteczna rzecz dla obniżenia odporności :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3810720443726