Piątek, 25.09.2020, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

W elbląskim szpitalu zmarła kobieta z powodu koronawirusa! Wykryto 3 nowe zakażenia w Elblągu

11.08.2020, 11:35:13 Rozmiar tekstu: A A A
W elbląskim szpitalu zmarła kobieta z powodu koronawirusa! Wykryto 3 nowe zakażenia w Elblągu
Fot. Adrian Sajko
Dziś, 11 sierpnia, w Szpitalu Miejskim w Elblągu zmarła 85-letnia kobieta. To trzecia śmiertelna ofiara koronawirusa w województwie warmińsko- mazurskim.
 
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach koronawirusem. - Mamy 551 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (128), małopolskiego (71), łódzkiego (51), mazowieckiego (50), wielkopolskiego (38), kujawsko-pomorskiego (34), warmińsko-mazurskiego (32), pomorskiego (30), dolnośląskiego (27), zachodniopomorskiego (26), opolskiego (20), podkarpackiego (16), świętokrzyskiego (11), lubelskiego (8), podlaskiego (7), lubuskiego (2).
 
Skąd pochodziły zakażone osoby z naszego województwa? - Jedna osoba z powiatu bartoszyckiego - młoda kobieta, izolacja domowa, jedna z Olsztyna - chłopiec, izolacja domowa, trzy z powiatu olsztyńskiego - młoda kobieta, kobieta w średnim wieku, mężczyzna w średnim wieku, izolacja domowa, trzy z powiatu ostródzkiego - młoda kobieta, kobieta w średnim wieku, starsza kobieta, izolacja domowa - wymieniał Krzysztof Guzek, Rzecznik Prasowy Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.
 
Wśród osób zakażonych są także mieszkańcy Elbląga.
 
To młoda kobieta i młody mężczyzna, którzy przebywają w izolacji domowej, a także starsza kobieta, która jest w szpitalu
 
- dodaje Krzysztof Guzek.
 
Najwięcej zakażeń wykryto dziś w powiecie działdowskim. - Tam stwierdzono 21 nowe przypadki - 2 dziewczynki, 2 chłopców, 6 młodych kobiet, 4 młodych mężczyzn, 1 kobieta w średnim wieku, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starsze kobiety - wymienia Krzysztof Guzek. - Wszyscy przebywają w izolacji domowej.
 
Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 12 zgonach spowodowanych koronawirusem. Wśród nich podany został przypadek kobiety z Elbląga. Jak się okazało nie była to mieszkanka naszego miasta. 85-latka przebywała jedynie w elbląskim szpitalu.
 
 
To starsza kobieta z powiatu piskiego. W statystykach podawanych przez Ministerstwo znajdują się miejscowości, w których przebywali pacjenci, a nie miejsca, z których pochodzili. Kobieta przebywała w elbląskim szpitalu. Miała choroby współistniejące
 
- mówi Krzysztof Guzek.
 
W statystykach podanych przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki kobieta zakwalifikowana została już do powiatu piskiego. Pozostałe osoby z naszego województwa, które zmarły z powodu koronawirusa pochodziły z powiatu bartoszyckiego i w powiatu oleckiego.
 
Doszło dziś także do dwóch wyzdrowień w naszym województwie - młoda kobieta z powiat szczycieńskiego (izolacja domowej) oraz kobieta w średnim wieku z powiat ostródzkiego (szpital w Ostródzie).
 
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ MONIKA
  Wtorek, 11.08

  Zaczęło się w Elblągu. Młodzi olewają i zarazają starych.

 2. 2
  --6
  ~ antyStarzec
  Wtorek, 11.08

  dobrze,ze nie odwrotnie!

 3. 3
  +15
  ~ przeca
  Wtorek, 11.08

  Śmieją się z tych co noszą maseczki.Jesli niektórzy noszą maseczki to na brodzie zamiast zakryc noś i usta.CEPY.

 4. 4
  --3
  ~ vv.
  Wtorek, 11.08

  Zmarła na choroby starcze, a wy zawyżacie statystyki koronawirusa. W takim wieku nawet zwykła grypa bywa śmiertelna, więc nie siejcie paniki.

 5. 5
  --4
  ~ vv.
  Wtorek, 11.08

  Zmarła na choroby starcze, a wy zawyżacie statystyki koronawirusa. W takim wieku nawet zwykła grypa bywa śmiertelna, więc nie siejcie paniki.

 6. 6
  --11
  ~ Wirus
  Wtorek, 11.08

  Jeśli ktoś nadal wierzy w wirusa to równie dobrze może wierzyć że PiS rozdaje pieniądze hahaha

 7. 7
  +3
  ~ sssssss
  Wtorek, 11.08

  To jakbyś starym fiatem jadąc 160km/h na łuku drogi wpadł w poślizg. Przyczyna śmierci brak poduszki powietrznej w aucie.

 8. 8
  +6
  ~ Ja
  Wtorek, 11.08

  Ale tu piszą same puste łby

 9. 9
  +10
  ~ Virus
  Wtorek, 11.08

  Ordynator do pacjenta „wykryliśmy u Pana koronawirusa” p. Pacjent „i będziecie mnie leczyć ?” Hm ! „zaczniemy od diety naleśnikowej !”, „i to pomoże” ? „Nie wiem czy pomoże, ale to jedyne danie, które wchodzi szparą pod drzwiami”

 10. 10
  +2
  ~ Co cwaniactwo
  Wtorek, 11.08

  Koronawirusa nie ma co. Pustaki JEDNE.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.