Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Zapraszamy na wesele do Y Club! Gościem specjalnym będzie AGBE

06.02.2024, 15:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Zapraszamy na wesele do Y Club! Gościem specjalnym będzie AGBE

Już w najbliższą sobotę (10.02) w Y Club odbędzie się impreza taneczna jakiej Elbląg dotychczas nie widział. Właściciel klubu zaprasza na wesele!
 

 

Sobotni wieczór w Y Club przy ul. Odzieżowej zapowiada się bardzo ciekawie. Dla elblążan czekać będzie biesiada weselna, której głównych bohaterów – parę młodą, wszyscy poznają przed północą. Będzie ona wybrana spośród przybyłych na nią osób.Pomysł biesiady w stylu weselnym zrodził się trzy lata temu, jeszcze podczas pandemii, ale dopiero teraz można było go zrealizować. Takie tematyczne spędzenie wieczoru na pewno przypadnie elblążanom do gustu!

 


Uczestnicy imprezy mogą liczyć na wiele atrakcji i niespodzianek oraz muzykę serwowaną przez DJ-a i graną na żywo. Przewidziany jest mini recital wokalistki, która jest nowym odkryciem Tik-Toka.

 


Gości weselnych nie obowiązuje rygorystyczny dress code, natomiast kto chce wziąć udział w zabawie jako pani młoda albo pan młody musi pojawić się w Y Club z atrybutem nowożeńca. U pań preferowana jest sukienka (niekoniecznie ślubna) i welon, a u panów marynartka i muszka bądź krawat. Organizatorzy dokonają wyboru pary młodej, która zasiądzie na honorowym miejscu przy biesiadnym stole.

 


Przygotowania trwają i już ustawiono długi stół na niemal pięćdziesiąt osób, który w dniu wesela, jak przystało na takie wydarzenie, zostanie zastawiony potrawami i trunkami godnymi imprezy.

 


Wodzirejem podczas zabawy będzie DJ Prestige (Tomasz Grelewicz), który poprowadzi m.in. oczepiny i konkursy weselne. Będzie też tradycyjne rzucanie welonu i muszki oraz taniec młodej pary.

 


Gościem specjalnym tej nocy będzie niebieskowłosa AGBE, której utwory podbijają internet. Oprócz disco polo biesiadników do tańca porwą dźwięki najnowszych przebojów oraz tanecznej muzyki „retro” z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

 

 

 

Wejście: 25 zł
Rezerwacja miejsca przy stole biesiadnym - 50 złotych, które w całości będzie można wykorzystać przy barze.

 


Impreza rozpoczyna się o 21:00 i trwać będzie do ok. 4-tej nad ranem.

 


Zapraszamy na wesele do Y Club!

 

 

 

 

 

 

Konkurs:Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "Wesele w Y Club". Zgłoszenia przyjmujemy do 09.02., do godziny 12:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą e-mailową lub telefoniczną 09.02., po godz. 12.00. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.22403907775879