Piątek, 2.12.2022, Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Czas na modę – kiedy pojawiły się zegarki w stylu fashion?

21.11.2022, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Czas na modę – kiedy pojawiły się zegarki w stylu fashion?

Pomysł na zegarki uzupełniające kolekcję ubrań powstał już w latach 70. XX wieku i został wymyślony przez wielkie francuskie domy mody: Dior, Hermes i Gucci zaczęły sprzedawać zegarki spod swoich skrzydeł w atrakcyjnych cenach, współpracując ze znanymi szwajcarskimi producentami. Jak jednak narodziło się zjawisko o nazwie zegarki w stylu fashion? Zaczęło się od marki Swatch, której sukces w Stanach Zjednoczonych stał się ogromną inspiracją dla firm takich jak Guess – który jako pierwszy wykupił licencje od znanych projektantów, rozpoczynając hurtową produkcję zegarków. Współcześnie mamy do czynienia z wieloma modelami zegarków typu fashion; ich ceny i design są od siebie różne, jednak łączy je jedno. Bowiem w zegarkach fashion stale liczy się nazwisko projektanta i jego wzornictwo.

 

Wskazówki mogą stać, zaś zegarek ma się podobać. Idea zegarków modowych

 

W zegarkach typu fashion nie miał znaczenia mechanizm na zasadzie którego działał dany czasomierz. Przede wszystkim liczyły się jego walory estetyczne, no i oczywiście która marka go wyprodukowała. Firma Guess w 1983 roku zmieniła właściciela, który zapragnął skusić Klientów nie tylko oferowaną przez siebie ceną, lecz również liczną kolekcją wydawaną w ciągu roku. Dużą rozpoznawalność modelom fashion przyniosły oryginalne kampanie reklamowe, dedykowane przede wszystkim młodym ludziom, którzy nie bali się eksperymentować z panującą modą. Od tego czasu minęło już kilkanaście lat, jednak marka modowych zegarków Guess stale posiada wysoką pozycję w rankingu najlepszych czasomierzy typu fashion. Działanie zegarków wcale nie było ważne; ich wskazówki mogły nawet stać w miejscu. Jedyne co miało znaczenie to wygląd. Współcześnie wiele osób kieruje się takową zasadą, jeżeli przychodzi czas na zakup przez nich zegarka fashion – na szczęście obecne modele łączą w sobie wysoką funkcjonalność opartą na sprawdzonych mechanizmach oraz wysoki poziom estetyki. Ceny zegarków modowych stale się wahają – wszystko zależne jest od materiałów z jakich zostały zbudowane, wielkości i dodatkach jakie mają na sobie. Są one jednak ogólnodostępne dla każdego, kto tylko pragnie posiadać w swojej kolekcji zegarek dopełniający każdą stylizację.

 

Wysoka jakość w parze z przystępną ceną. Jaki zegarek wybrać?

 

W przypadku zegarków typu fashion wybór jest kwestią niebywale indywidualną. Wszystko zależne jest przede wszystkim od gustu danej osoby. Wbrew powszechnym mitom na temat symboliki podarowanych zegarków, dziś bardzo chętnie sięga się po tę opcję prezentową. Czasomierz typu fashion stanowi znakomity prezent dla tych, którzy śledzą nowinki ze świata mody i wiedzą, że dodatki odmierzające czas nigdy nie wyjdą z mody. Co najlepsze, aby zakupić wymarzony zegarek wcale nie musisz wychodzić z domu – istnieje wiele sklepów działających w sieci. Wśród nich znajduje się WestWatches, dystrybutor zegarków kultowych już marek, które odcisnęły swoje znamię na historii zegarmistrzostwa. Rozmaite brandy i zachęcające przedziały cenowe sprawiają, że każdy może znaleźć dla siebie (lub kogoś bliskiego) funkcjonalny i estetyczny dla samego oka czasomierz.
 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.20502400398254