Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Kabaret Ani Mru-Mru w Elblągu - Wygraj zaproszenie

12.09.2022, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kabaret Ani Mru-Mru w Elblągu - Wygraj zaproszenie

Już 08 października 2022 w teatrze im. Aleksandra Sewruka w swoim najnowszym programie wystąpi Kabaret Ani Mru-Mru.

 


Tytuł nowego autorskiego programu "Mniej więcej"to rolada humoru, oczywiście nie wieprzowa ale z  solidną porcją prawdziwej satyry w środku!


Ani Mru-Mru w swoich występach porusza tematy z życia codziennego, albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych. Są bardzo popularni, a każdy ich skecz bawi do łez. W ciągu wielu lat na scenie wypracowali własny, niepowtarzalny styl. Najnowszy program „Mniej więcej", to nowe pomysły oraz śmieszne i zabawne teksty i wysokiej klasy skecze. W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnego rodzaju skeczy.  Nowy program, to ani Mru Mru w najlepszym wydaniu. Tym programem udowadniają, że 2 godziny spędzonego czasu z nimi, to świetna zabawa, dużo radości i doskonały kontakt z publicznością.

 

Ani Mru-Mru to kabaret z Lublina. Powstał w 1999 roku a od 2001 do dziś tworzą go Marcin Wójcik (założyciel i pomysłodawca), Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

 

 

Bilety do kupienia:

 

 


Konkurs:

 

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie na Kabaret Ani Mru-Mru wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko. W tytule wpisz "Ani Mru Mru"

 

Zgłoszenia przyjmujemy do  18.09.2022, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową w dn. 19.09.22.  O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.


.......................... Artykuł płatny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.093284845352173