Czwartek, 25.02.2021, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Walne Zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze w elbląskim oddziale PZITB

26.06.2020, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Walne Zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze w elbląskim oddziale PZITB

W 2020 roku odbywają się we wszystkich oddziałach w kraju Walne Zgromadzenia sprawozdawczo-wyborcze.
W elbląskim oddziale PZITB  29 czerwca 2020 r. odbędą się wybory na kolejną  kadencję od 2020 do 2024 roku.

 

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, w skrócie PZITB, jest dobrowolnym, trwałym, samorządnym stowarzyszeniem naukowo-technicznym, zrzeszającym inżynierów, techników, studentów i uczniów. PZITB zajmuje się problematyką budowlaną oraz sprawami zawodowymi i społecznymi swoich członków. PZITB jest kontynuatorem Polskiego Związku Inżynierów Budowlanych utworzonego w 1934 roku. Oddziały Stowarzyszenia istnieją w wielu miastach w Polsce.

W Elblągu oddział Stowarzyszenia PZITB utworzony został w  1975 r. Członkami oddziału elbląskiego są koleżanki i koledzy z Elbląga, Pasłęka, powiatu elbląskiego, Braniewa i powiatu braniewskiego, których połączyło budownictwo i wykonywany zawód inżyniera lub technika budownictwa, zawód zaufania społecznego. Działalność PZITB opiera się na pracy społecznej członków. Działanie Oddziału jest związane z realizacją zadań statutowych, a także uchwał kolejnych Krajowych Zjazdów Delegatów PZITB. Oddział dba o wysokie kwalifikacje kadry technicznej budownictwa realizując szkolenia swoich członków we współpracy z Warmińsko-Mazurską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa w Olsztynie.  W szkoleniach uczestniczy do 300 osób rocznie.

Przedstawiciele elbląskiego oddziału PZITB  pełnią odpowiedzialne funkcje w organach WMOIIB w Olsztynie oraz Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa w Warszawie. Oddział współpracuje z Instytutem Politechnicznym Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.


W 2019 roku obchodzono 85. jubileusz utworzenia Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Z tej okazji 4 października 2019 r. odbył się 50. Krajowy Zjazd Delegatów w Warszawie, w którym uczestniczyli przedstawiciele elbląskiego oddziału PZITB.


W 2020 roku odbywają się we wszystkich oddziałach w kraju Walne Zgromadzenia sprawozdawczo-wyborcze.
W elbląskim oddziale PZITB  29 czerwca 2020 r. odbędą się wybory na kolejną  kadencję od 2020 do 2024 roku.

 

Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Elblągu, odbędzie się 29 czerwca 2020 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu przy ul. Chrobrego 10A (budynek położony po prawej stronie ul.B.Chrobrego jadąc od ul.T.Kościuszki w kierunku Góry Chrobrego).

Serdecznie Zapraszamy.
 

 

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.9273779392242