Sobota, 8.08.2020, Imieniny: Dorota, Konrad, Kajetan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Poznaj ofertę Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu

30.06.2020, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Poznaj ofertę Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu

„Budowlanka” z ulicy Grottgera to szkoła, która cieszy się doskonałą renomą. W naszej szkole będziesz czuł się fantastycznie, ponieważ dbamy o przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo.Technikum zwiększa Twoje szanse na rynku pracy i jednocześnie daje Ci możliwość kontynuowania nauki na ciekawych kierunkach studiów. 
 

KIERUNKI W TECHNIKUM:
 

I. ZWIĄZANE Z BUDOWNICTWEM

Buduj i unowocześniaj przestrzeń wokół nas oraz zarządzaj budową! Wykorzystaj swoje umiejętności informatyczne! Wybierz jeden z kierunków związanych z budownictwem:

TECHNIK BUDOWNICTWA z zajęciami dodatkowymi w zakresie projektowania i druku 3D.
Interesuje Cię architektura i budownictwo, chciałbyś kreować nowoczesne budynki i przestrzenie wokół nich, wybierz ten kierunek! 

TECHNIK BUDOWY DRÓG z zajęciami dodatkowymi: „Współczesne rozwiązania komunikacyjne a bezpieczeństwo ruchu drogowego”. 

Interesuje Cię komunikacja drogowa? Chcesz poznać tajniki konstruowania dróg i ciągów komunikacyjnych? Jeśli tak, to kierunek dla Ciebie!
 

II. ZWIĄZANE Z ANALITYKĄ

Poznaj tajniki nowoczesnych laboratoriów! Dowiedz się, jak produkuje się i ocenia kosmetyki! Poznaj budowę i działanie ciała ludzkiego! Wykreuj swoją przyszłość w dziedzinie farmacji!
Proponujemy tu dwie klasy:

TECHNIK ANALITYK:
1. Technik analityk z zajęciami dodatkowymi: „Elementy analizy produktów kosmetycznych” lub „Zagadnienia medyczno-farmaceutyczne w analizie laboratoryjnej”. 
2.  Technik analityk z dobrą praktyką.
 

III. ZWIĄZANE Z KSZTAŁTOWANIEM ŚRODOWISKA

Stwórz i realizuj wizję harmonijnego współistnienia człowieka z naturą! Nasza propozycja to kierunek związany z kształtowaniem środowiska:

TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU z zajęciami dodatkowymi w zakresie projektowania i druku 3D oraz fotografii cyfrowej.

Jesteś osobą wrażliwą na piękno? Masz talent plastyczny i wyobraźnię? Wybór tego kierunku zapewni Ci przygotowanie do projektowania, urządzania oraz pielęgnacji terenów zieleni. Wykreujmy razem idealny krajobraz!
 

Po każdym kierunku możesz kontynuować naukę na kierunkach studiów: budownictwo, budownictwo drogowe, architektura wnętrz lub krajobrazu, geodezja, inżynieria środowiska, kosmetologia, chemia, technologia chemiczna, farmacja lub podjąć pracę zgodną z kierunkiem kształcenia.


Zespół Szkół Technicznych to idealna propozycja dla absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą zdobyć nowy i poszukiwany zawód na lokalnym i krajowym rynku pracy. 

Nasi absolwenci pracują w różnorodnych branżach zawodowych, są cenni dla pracodawców ze względu na swoje umiejętności i kompetencje zawodowe.
 

więcej informacji na stronie internetowej szkoły: www.zst.elblag.pl
adres: ul. Grottgera 71 82-300 Elbląg
nr telefonu: 55 625 65 40
e-mail: zst@elblag.eu


ZOBACZ INFORMATOR 2020


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.