Środa, 14.04.2021, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Prezydent Witold Wróblewski: Mam nadzieję, że informator będzie dobrym przewodnikiem

23.06.2020, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Prezydent Witold Wróblewski: Mam nadzieję, że informator będzie dobrym przewodnikiem

Drodzy absolwenci szkół podstawowych,


Wybór szkoły ponadpodstawowej to trudna, odpowiedzialna i ważna decyzja. Może zaważyć na całym Waszym późniejszym życiu. Aby ułatwić Wam wybór dalszego kierunku kształcenia przekazujemy w Wasze ręce informator zawierający szczegółowe dane o szkołach ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie naszego miasta. Informacje te zostały zebrane i usystematyzowane po to, aby służyć Wam pomocą w wyborze szkoły dostosowanej do waszych zdolności, predyspozycji i indywidualnych zamierzeń. 

W roku szkolnym 2020/2021 absolwentom szkół podstawowych oferujemy naukę w czteroletnich liceach ogólnokształcących, pięcioletnich technikach i trzyletnich branżowych szkołach I stopnia.
 

Elbląskie szkoły zawodowe oferują kształcenie w atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, gwarantują bardzo dobre warunki nauki oraz świetnie przygotowaną kadrę pedagogiczną. Kształcenie praktyczne na wielu kierunkach odbywa się w profesjonalnie wyposażonym Elbląskim Centrum Edukacji Zawodowej oraz w kilkudziesięciu zakładach pracy. W ramach programów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej uczniowie zdobywają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe na zagranicznych rynkach pracy. 
 

Mam nadzieję, że informator będzie dobrym przewodnikiem, a także wsparciem w podjęciu właściwej decyzji życiowej. Pozwoli wybrać szkołę, która spełni Wasze oczekiwania i marzenia oraz da szansę na realizację własnych zainteresowań i możliwości. Zapewniam, że w tej ważnej chwili nie jesteście sami. Cały czas, do zakończenia rekrutacji są do Waszej dyspozycji i służą pomocą – nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, psycholodzy oraz szkolni doradcy zawodowi.

Życzę Wam wielu sukcesów i ukończenia szkoły z najwyższymi ocenami, a także doskonałych wyników na egzaminie ósmoklasisty oraz dalszej, satysfakcjonującej edukacji w wybranej przez Was szkole. 


ZOBACZ INFORMATOR 2020

 

 

 

Prezydent Elbląga
Witold Wróblewski


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.220871925354