Poniedziałek, 23.09.2019, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Redakcja info.elblag.pl i restauracja Zmysły ogłaszają „Zawody w jedzeniu pizzy”!

12.03.2019, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Redakcja info.elblag.pl i restauracja Zmysły ogłaszają „Zawody w jedzeniu pizzy”!
REKLAMA
20 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Dla tych, którzy czerpią radość z jedzenia pizzy zapraszamy do wspólnej zabawy! Redakcja info.elblag.pl oraz restauracja Zmysły organizują pierwszą edycję Zawodów w jedzeniu pizzy!
 
Tradycją INFO stały się zawody w jedzeniu pączków, które szósty rok z rzędu organizowaliśmy w Tłusty czwartek. Pozytywna atmosfera, jaka panuje podczas tego wydarzenia i pytania, jakie padają od naszych czytelników, czy nie planujemy zorganizowania jeszcze jakiś zawodów, skłoniły nas do refleksji.
 
Wspólnie z restauracją Zmysły, która w swojej ofercie ma niezwykle smaczne pizze, postanowiliśmy zorganizować zawody w jedzeniu pizzy!
 
Zasady zawodów będą bardzo proste – dziesięciu uczestników będzie miało za zadanie zjedzenie pizzy w jak najkrótszym czasie (nie przekraczającym dziesięciu minut). Na zwycięzcę czekać będzie voucher do restauracji Zmysły!
 
Aby wziąć udział w zabawie należy wysłać zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl. W treści należy podać swoje imię, nazwisko oraz numer kontaktowy, a w temacie wpisać "Zawody w jedzeniu pizzy".
 
Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 18 marca, do godz. 12.00. Liczy się kolejność zgłoszeń!
 
Pierwszych dziesięć osób będzie mogło spróbować swoich sił w tej niecodziennej konkurencji!
 
Czytelnicy, którzy zakwalifikują się do zawodów zostaną o tym poinformowani telefonicznie w poniedziałek, 18 marca, po godz. 12.00.
 
 
 
Zawody w jedzeniu pizzy odbędą się w środę, 20 marca, o godz. 18.00, w restauracji Zmysły przy ul. Rybackiej 46 (Stare Miasto).
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ mal
  Wtorek, 12.03

  dajcie do konkursu naszych radnych nieporadnych bo i tak nic nie robią, a druga drużyna to Wcisła, Protas i Gelertowa z synkiem od parkingów wokół szpitala

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.