Piątek, 20.09.2019, Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Szybki PIT w Ogrodach

14.03.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Szybki PIT w Ogrodach

Składanie deklaracji podatkowej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Na osoby rozliczające PIT-37 i PIT-38 gotowe zeznania podatkowe czekają w serwisie internetowym „Twój e-PIT”. Centrum handlowe Ogrody pomoże dopełnić formalności podczas akcji Szybki PIT w sobotę 16 marca.


PIT-37 i PIT-38 to deklaracja podatkowa wypełniana przez osoby zarabiające na podstawie umów o pracę, zlecenie, dzieło lub czerpiące zyski z przychodów kapitałowych. W tym roku podatnicy nie muszą sami wypełniać dokumentów – znajdą je uzupełnione w serwisie www.podatki.gov.pl. Tam od 15 lutego czekają gotowe deklaracje. Warto sprawdzić, czy dane w nich zawarte są poprawne. Aby to zrobić, należy zalogować się do serwisu.


Wszyscy, którzy potrzebują pomocy przy dopełnieniu formalności związanych ze złożeniem deklaracji, mogą skorzystać z akcji Szybki PIT w Ogrodach. W sobotę 16 marca w godz. 12.00-20.00 w strefie coworkingowej Ogrodów (poziom 1, naprzeciwko sklepu Smyk) będzie można uzyskać wsparcie przy logowaniu się do Portalu Podatkowego, zaakceptowaniu lub ewentualnie dokonaniu zmian w przygotowanym zeznaniu. Można też odrzucić PIT przygotowany przez urzędników i samodzielnie wysłać rozliczenie.


Jakich danych potrzebujemy do logowania w serwisie podatkowym? Należy przygotować: PESEL (lub NIP i datę urodzenia); kwotę przychodu, którą podatnik wskazał w PIT za rok 2017; jedną z kwot przychodu za 2018 rok z jednej z informacji od płatników (np. pracodawcy), np. PIT-11. Osoby, które mają profil zaufany, mogą z niego skorzystać, bez konieczności podawania wyżej wymienionych danych.

www.centrumogrody.pl


O Centrum Handlowym Ogrody:

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, nowoczesnym konceptem fitness oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza CBRE.

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.