Poniedziałek, 17.06.2019, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Miasteczko Kobiet Ogrodach – 8-9 marca

06.03.2019, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Miasteczko Kobiet Ogrodach – 8-9 marca

W piątek i w sobotę w centrum handlowym Ogrody powstanie prawdziwe Miasteczko Kobiet – najbardziej kobiece wydarzenie w okolicy! Dla pań, z okazji ich święta, przygotowano atrakcje związane z modą, urodą, zdrowym trybem życia. Odbędzie się też pokaz mody z udziałem kandydatek do tytułu Miss Warmii i Mazur 2019. 

Dzień kobiet i zbliżający się sezon wiosenny to doskonałe preteksty do podkreślania swojej kobiecości w przemyślany sposób. W centrum handlowym Ogrody to wyjątkowe święto zostanie rozciągnięte na dwa dni. Na klientki centrum już od piątku będzie czekać moc atrakcji. Na scenie kandydatki do tytułu Miss Warmii i Mazur 2019 zaprezentują tegoroczne kolekcje wiosenne.

– Ogrody nie przez przypadek są partnerem konkursu piękności. Obecność wielu popularnych modowych marek w naszej galerii pozwoli kandydatkom do tytułu miss dobrać odpowiednie kreacje do występów. Trzymamy kciuki za wszystkie panie! – mówi Sandra Gieda, marketing manager Ogrodów.

Piątkowe i sobotnie pokazy mody to jedynie część wszystkich zaplanowanych atrakcji. Klientki Ogrodów będą mogły skorzystać ze strefy piękna, gdzie będą wykonywane fryzury, będzie też stanowisko manicure i pedicure. W strefie fitness trenerzy z Just GYM oraz dietetycy będą doradzać w sprawach związanych ze sportem i zdrowym trybem życia. W strefie urody specjaliści z Depilconcept zaproponują uczestniczkom wydarzenia usługi kosmetyczne. Nie zabraknie też czegoś „dla ducha”. W strefie umysłu będą prowadzone szkolenia i doradztwo z pewności siebie i motywacji życiowej.

Na scenie głównej poza prezentacją wiosennych kolekcji będą odbywać się także liczne pokazy: ćwiczenia na trampolinach, zakładanie rzęs, malowanie paznokci metodą hybrydową (z udziałem pań z publiczności), pokaz fryzur i pokaz iluzjonisty.

Dla wszystkich uczestników zostały przygotowane konkursy z nagrodami.


Miasteczko Kobiet będzie działać w Ogrodach w piątek 8 marca w godz. 15.00-19.00 oraz w sobotę 9 marca w godz. 12.00-19.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

www.centrumogrody.pl

O Centrum Handlowym Ogrody:

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, nowoczesnym konceptem fitness oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza CBRE.

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.