Wtorek, 22.01.2019, Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Kwiaty na zakończenie roku szkolnego w Hurtowni Walentynowicz

13.06.2018, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kwiaty na zakończenie roku szkolnego w Hurtowni Walentynowicz

Koniec roku szkolnego, to dla wszystkich uczniów czas wielkiej radości, gdyż przed nimi okres wakacyjnego wypoczynku. Dzień wręczenia świadectw, to czas nie tylko gratulowania uczniom odniesienia szkolnych sukcesów , w tym dniu bardzo często również uczniowie dziękują swoim nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie i edukację. Pomysły na kwiaty z okazji zakończenia roku szkolnego podsuwają floryści z firmy Walentynowicz.


Kwiaty na koniec roku szkolnego wręczane nauczycielom są bez wątpienia wyrazem wdzięczności za ich trud włożony w kształtowanie młodego pokolenia. Kwiatami dziękują uczniowie, ale za tymi kwiatami niejednokrotnie kryją się również podziękowania rodziców wdzięcznych, że ich syn lub córka pokonali kolejny etap na drodze do ukończenia szkoły. 

Kompozycje z kwiatów w dniu zakończenia roku szkolnego mogą przybrać również formę kwiatowego kosza lub pięknego flower box'a. Czasami są to proste bukiety, innym razem wiązanki nawiązujące swoim stylem i użytymi elementami dekoracyjnymi do przedmiotu, którego uczy obdarowywany nimi nauczyciel. 

Niezawodnym prezentem na zakończenie roku szkolnego są storczyki. Hurtownia Walentynowicz słynie już z mnogości kolorów i kształtów tych pięknych kwiatów. Orchidee w ozdobnych doniczkach, tubach, oraz szklanych wazonach i kielichach to prezent, który pozostanie w domach obdarowanych na długi czas. 


W  Hurtowni Walentynowicz można znaleźć kwiaty na każdą kieszeń, gdyż została przygotowana specjalna oferta z myślą o kieszeniach uczniów. Wiązanki specjalnie na tę okazję będzie można kupić już od 20-30 złotych. Świeże kwiaty, klasyczne kompozycje i unikatowe dodatki sprawią, że każda wiązanka będzie wyjątkowa, a bukiet, który stanie w domu obdarowanych nauczycieli na długo będzie przywoływał miłe wspomnienia.


Zamów dziś i odbierz bez kolejek dzień przed lub w dniu zakończenia roku... 


Hurtownia Kwiatów Walentynowicz Elbląg, ul. Druska 23
(przed wiaduktem skręt w lewo i 120m prosto)
tel. 55 233 46 17
www.walentynowicz.net
facebook: Hurtownia Kwiatów Walentynowicz

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.