Niedziela, 24.03.2019, Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Maciej Maleńczuk z solowym koncertem w Elblągu!

17.05.2018, 11:00:46 Rozmiar tekstu: A A A
Maciej Maleńczuk z solowym koncertem w Elblągu!
materiały promocyjne

Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka", „Tango libido", „Sługi za szlugi", „Dawna dziewczyno" czy „Synu".


O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali".


Zapraszamy na solowy koncert Macieja Maleńczuka: 2 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 20:00, Teatr im. Aleksandra Sewruka (ul. Teatralna 11), Elbląg.


Bilety na wydarzenie w cenach: 90 zł (parter), 80 zł (balkon) można nabyć w Internecie na portalach: kupbilecik.pl i ebilet.pl oraz w sieciach salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.


Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.
 

Maciej Maleńczuk – urodził się 14 sierpnia 1961 roku w Wojcieszowie. Polski wokalista i gitarzysta rockowy, poeta, a także osobowość telewizyjna. We wczesnej fazie swojej twórczości artysta był określany mianem „barda Krakowa". Jest uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Maciej Maleńczuk nagrywa i występuje solo, jak również z zespołami Püdelsi, Homo Twist oraz Psychodancing. Ma na koncie trzynaście albumów studyjnych. Współpracował m.in. z takimi artystami jak: Voo Voo, Rei Ceballo, Vera Bila, Krzysztof Krawczyk, Małgorzata Krzysica, Made In Poland, Behemoth, Wu-Hae, Big Cyc czy 5th Element. W 2011 r. został odznaczony Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.
 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ WWW..
  Czwartek, 17.05

  Nie chcę nawet za darmo słuchać tego buca ...

 2. 2
  +5
  ~ Kiugiugiug
  Czwartek, 17.05

  Ma bardzo ładną barwę głosu...poza tym nieciekawy z niego facet

 3. 3
  +9
  ~ Oburzona Krysia
  Czwartek, 17.05

  Ale wstyd, Lucyna Chylińska w Urzędzie promuje satanistę i narkomana.

 4. 4
  0
  ~ Ev
  Sobota, 19.05

  Brawo dla Pana Maleńczuka. Oby mu się wiodło. Świetny wokalista,muzyk, człowiek.. Nie znam drugiej tak szczerej, bezkompromisowej, inteligentnej, zabawnej oraz uzdolnionej osoby. Kto przyjrzy się dokładniej temu co robi, i w jaki sposób, będzie wiedział co mam na myśli. Pozdrawiam

 5. 5
  --2
  ~ Ev
  Wtorek, 22.05

  Brawo dla Pana Maleńczuka. Oby mu się wiodło. Świetny wokalista,muzyk, człowiek.. Nie znam drugiej tak szczerej, bezkompromisowej, inteligentnej, zabawnej oraz uzdolnionej osoby. Kto przyjrzy się dokładniej temu co robi, i w jaki sposób, będzie wiedział co mam na myśli. Pozdrawiam

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.