Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wakacyjne rejsy Statkiem Elwinga - wygraj zaproszenie na rejs

28.07.2017, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wakacyjne rejsy Statkiem Elwinga - wygraj zaproszenie na rejs

Dla wszystkich miłośników prawdziwego lata mamy świetną wiadomość, już od tego weekendu zapowiadana jest znaczna poprawa pogody, wreszcie będzie ciepło i słonecznie. Gdyby taką letnią aurę połączyć z wyjątkową atrakcją jaką są rejsy statkiem Elwinga ? To bardzo dobry pomysł, który dodatkowo gwarantuje moc wrażeń i pozytywnej energii.

Elbląskie Biuro Atrakcji Turystycznych zaprasza na wyjątkowe rejsy po Zalewie Wiślanym. Statek Elwinga, oddany do Państwa dyspozycji, to wyjątkowy oldtimer- ma ponad 90 lat i powstał po modernizacji holenderskiej barki towarowej. Wyróżnia go kadłub, w którym zastosowano zapomnianą już technikę łączenia blach za pomocą nitowania. Posiada dwa pokłady: dolny i górny, skąd nasi pasażerowie mogą podziwiać widok na zawsze pozostający w pamięci. Elwinga może pomieścić do 110 pasażerów, na pokład zabieramy również psy i rowery.

Elwinga jest jedyną jednostką na Zalewie Wiślanym, która na pokładzie dolnym ma własny bar restauracyjny. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalny kącik umilający czas podróży.

Trasy i godziny rejsów:

W weekendy pływamy na trasie Elbląg - Krynica Morska - Elbląg, zaś w pozostałe dni tygodnia: Tolkmicko - Krynica Morska - Tolkmicko.

W każdą sobotę i niedzielę (do końca sierpnia) wypływamy o 8:15 z bulwaru Zygmunta Augusta (obok restauracji Tortuga), rejs do Krynicy Morskiej trwa 2,5 godziny. Statek mija przemysłowe i portowe nabrzeża rzeki Elbląg, kieruje się w stronę Nowakowa, gdzie przepływa przez otwarty most pontonowy. Przed samym wejściem na wody Zalewu Wiślanego mija rezerwat ornitologiczny „Zatoka Elbląska”. Z górnego pokładu  można w pełni podziwiać krajobraz Mierzei Wiślanej, oglądać bezkres wód Zalewu Wiślanego lub po prostu rozkoszować się ciszą, słońcem i morskim wiatrem dmącym w twarz. Elwinga w drogę powrotną wypływa o 17:00.

Z Tolkmicka, we wtorki, środy i czwartki rozpoczynamy 45-minutowy rejs do Krynicy Morskiej. Do portu w Tolkmicku wracamy o 18:00.

Cena rejsu na trasie Elbląg - Krynica Morska – Elbląg (bilet w obie strony) wynosi: bilet normalny – 65 zł, bilet ulgowy dla dzieci w wielu 3-14 lat- 45 zł, a dla maluszków 0-3 lata - 5 zł. Koszt przewiezienia roweru/psa to 15 zł.

Cena rejsu na trasie Tolkmicko - Krynica Morska – Tolkmicko (bilet w obie strony_ wynosi: bilet normalny- 30 zł, dzieci 3-14 lat- 20 zł, a dla maluszków 0-3 lata- 5 zł. Koszt przewiezienia roweru/psa to 15 zł.

Transport z Elbląga do Tolkmicka w promocyjnej cenie 5 zł dla osób kupujących bilety on-line zapewni bus „Tolko” (5 zł w jedną stronę, po okazaniu biletu). Bus odjeżdża z dworca autobusowego o 8:15, a wraca z Tolkmicka o 20:10.

Bilety można kupić na statku lub przez stronę internetową www.ilfing.pl. Istnieje możliwość zarezerwowania miejsc dla grupy turystów. W razie pytań zadzwoń: tel. 55 611 66 99 lub napisz do nas: e-mail: biuro@ilfing.pl.
 

 
Konkurs - wygraj zaproszenie na rejs !!!


Jeśli chcesz wygrać jedno z sześciu podwójnych zaproszeń na rejs statkiem Elwinga :

- 3 podwójne zaproszenia na trasę Elbląg – Krynica Morska – Elbląg, do wykorzystania w dniu  05.08.17 (sobota)

- 3 podwójne zaproszenia na trasę Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko, do wykorzystania w dniu 09.08.17 (środa).

wyślij swoje zgłoszenie na adres rezerwacje@ilfing.pl ,podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „rejs statkiem Elwinga”.

Zgłoszenia przyjmujemy do 03 sierpnia, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony w dn. 03 sierpnia, po godz. 12.00.

UWAGA !!!! O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 
 

................................................Artykuł sponsorowany................................................


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 13 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.11349892616272