Niedziela, 18.03.2018, Imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Oni znajdą zatrudnienie … również w Elblągu

19.06.2017, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Oni znajdą zatrudnienie … również w Elblągu

Polski rynek pracy potrzebuje i będzie potrzebował inżynierów-specjalistów. Odzwierciedleniem tego są dane pozyskane z popularnego serwisu ogłoszeniowego dotyczącego pracy, z którego wynika, że co dziesiąte ogłoszenie w III kwartale 2016 r. było skierowane do pracowników tej specjalności.

Solidne kształcenie inżynierów oferuje od 18 lat Instytut Politechniczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, w którym prowadzone są kierunki studiów, dające szansę zdobycia atrakcyjnej pracy zarówno w Elblągu, ale również innych miastach oraz za granicą. Są to: mechanika i budowa maszyn, inżynieria środowiska oraz budownictwo, gdzie kształceni są inżynierowie, dobrze przygotowani do wykonywania zawodu.

Uczelnia od wielu lat współpracuje z przedsiębiorcami zapewniając swoim studentom ciekawe zajęcia w pracowniach przemysłowych oraz atrakcyjne praktyki, po których bardzo często studenci uzyskują oferty pracy. Od ubiegłego roku studenci elbląskiej PWSZ biorą udział w projekcie dodatkowych praktyk zawodowych, za które otrzymują ponad 2000 zł miesięcznie.

Swojego zadowolenia nie ukrywają również elbląscy przedsiębiorcy - Bardzo się cieszę, że PWSZ wychodzi z inicjatywą płatnych praktyk, które są bezcenną okazją do praktycznego poznania aspektów pracy inżynierskiej i komercyjnej.

Mam nadzieję, że dzięki projektowi zyskamy wielu zdolnych, chętnych do rozwoju studentów, którzy po zakończeniu nauki będą mogli zasilić szeregi takich firm jak FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.
– mówi Tomasz Wróblewski, Vice President of Global Manufacturing & Supply Chain FLSmidth MAAG Gear.

Czy zatem absolwenci PWSZ w Elblągu mają szansę na realne zatrudnienie w Elblągu?

- Od wielu lat zatrudniamy absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Absolwenci uczelni znajdują u nas pracę w takich zawodach jak: Konstruktor, Technolog, Kontroler Jakości, w Dziale Zaopatrzenia, Project Managementu lub na stanowiskach administracyjnych – dodaje Tomasz Wróblewski.

Nabór na bezpłatne studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu trwa. Więcej informacji o rekrutacji znajdziecie na stronie www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja
 
 

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.