Niedziela, 3.07.2022, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Paranienormalni już 14 stycznia w ELBLĄGU – wygraj zaproszenia

07.12.2016, 09:07:00 Rozmiar tekstu: A A A
Paranienormalni już 14 stycznia w ELBLĄGU  – wygraj zaproszenia

Dla wszystkich miłośników kabaretów i dobrego humoru mamy bardzo dobrą wiadomość.
Na dobry początek Nowego Roku,a dokładnie 14.01.2017 o godz. 20:00 w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR przy  al. Grunwaldzkiej 135 wystąpi Kabaret Paranienormalni.

KUP BILET

Znana  grupa kabaretowa przedstawi program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalna odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale.

Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden - PIERWIASTEK Z TRZECH.

Bilety do nabycia:
Sekretariat Hali , ul. Grunwaldzka 135 

Empik C.H. Zielone Tarasy ul. Teatralna 5

Informacje i zamówienia grupowe tel. 77 441 05 33
 

KONKURS:
Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń na Kabaret Paranienormalni wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Paranienormalni". Zgłoszenia przyjmujemy do 11 grudnia, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową 12 grudnia, po godz. 12.00.
O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.21348905563354