Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Dom ukryty we wnętrzu tira - taki sposób promocji zachwycił elblążan

08.06.2016, 07:00:02 Rozmiar tekstu: A A A
Dom ukryty we wnętrzu tira - taki sposób promocji zachwycił elblążan
Fot. Ryszard Biel

Najnowocześniejsze rozwiązanie z dziedziny akcesoriów meblowych niemieckiej firmy Hettich można było wczoraj (7 czerwca) zobaczyć w naszym mieście. Współorganizatorem tej niezwykłej akcji promocyjnej była Elbląska firma Layman.

Tir zmieniony w dom na kółkach stał się nie lada atrakcją dla elblążan. Między 9.00 a 16.00 mieli oni możliwość na własne oczy zobaczyć najnowsze rozwiązania z dziedziny akcesoriów meblowych niemieckiej firmy Hettich. - Tir przyjechał pierwszy raz do Polski. Firma Hettich wybrała 18 miejsc, do których pojechał. Elbląg, jako jedno z zagłębi meblowych w Polsce, znalazł się na tej liście. Warto dodać, że jako jedyne miasto w naszym województwie -mówił Rafał Zemke, menager firmy Layman. - Jesteśmy z tego dumni.

Co mogli zobaczyć mieszkańcy podczas wczorajszego spotkania? - Elblążanie mogli się przekonać, że w naszym mieście można zrobić najwyższej jakości meble, na najlepszych okuciach, z półki światowej - wymieniał Rafał Zemke. - Prezentujemy najnowsze dekory blatów, które miały premierę właśnie dziś. Do tego są też m.in. fronty akrylowe, szklane i  3D oraz szuflady z cichym domykiem z obciążeniem do 80 kg czy szuflady na dotyk. Trzeba przyjść i zobaczyć to na własne oczy.

Frekwencja dopisała. Piękna pogoda sprzyjała spotkaniu, podczas którego, oprócz zapoznania się z najnowszymi trendami można było wygrać atrakcyjne nagrody, tj.  narzędzia Festool o wartości 2 tys. zł, kupony na fronty meblowe czy zestaw noży FISKARS.

Wśród licznie zorganizowanych konkursów można było sprawdzić swoje umiejętności m.in. w  składaniu szuflad na czas czy składaniu zawiasów.

Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców:

Hettich

1.       Adastol – Wojciech Szupiluk – Zestaw Narzędzi Festool
2.       Avion Meble – Robert Klach – Zestaw upominkowy Hettich
3.       Adastol – Krzysztof Klugowski - Zestaw upominkowy Hettich


Kronopol
1.       Kam – Andrzej Wołosz – Ekspozytor najnowszych blatów kuchennych
2.       Roja – Paulina Płachta – Zestaw wzorników
3.       Henter – Jolanta Soboczyńska – Zestaw noży Fiskars

Aquafront
1.       MBC – Mieczysław Bojaruniec – Bon na fronty meblowe
2.       Filon – Jacek Żabowski – Bon na fronty meblowe

ProForm
1.       Daniel Frąckiewicz  - Bon na fronty meblowe


Dodatkową atrakcją były serwowane w amerykańskim stylu burgery. Wystarczyło tylko przyjść pod siedzibę firmy Layman, gdzie odbywało się spotkanie, by całkowicie za darmowo otrzymać hamburgera bądź karkówkę oraz napój. - Wraz z firmą Hettich przyjechał do nas specjalny truck z Łodzi -dodał Rafał Zemke. - Serwowane były 200 gramowe burgery ze świeżej wołowiny.

Wydarzenie okazało się być strzałem w dziesiątkę. - Byłem na takim evencie w Białymstoku i patrząc z tej perspektywy wiedzę, że tu jest duże zainteresowanie. Marka Hettich robi  się coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce i jest topowym producentem akcesoriów meblowych - mówił Adam Polakowski.

Wśród przybyłych znalazła się także grupa uczniów z Zespołu Szkół Środowiska i Usług (kierunek stolarz). - Chcieliśmy zobaczyć meble i nowe akcesoria. Jest ciekawie. Pokazano fajną technologię. Do tego były fajne konkursy - przyznał Marcin Szostak.

- Będziemy zachęcali firmę Hettich, żeby przyjechali do nas w przyszłym roku - przyznał Rafał Zemke. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy.

Tych, którym nie udało się uczestniczyć w tak nietypowym wydarzeniu, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W poniedziałek premiera filmu z przyjazdu tira!

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 19

%89.5 %10.5


Galeria / Dom ukryty we wnętrzu tira ( zdjęć 80 )
Dodano: 2016-06-08 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Wojt
  Środa, 08.06

  Bardzo fajne wydarzenie... Byłem, widziałem, jadłem burgera. Nie wygrałem ale dostałem koszulkę i ręczkik 4F jako nagrodę pocieszenia, WOW, pozdrawiam organizatorów, oby więcej takich akcji.

 2. 2
  --1
  ~ Arek
  Środa, 08.06

  Dom ukryty we wnętrzu NACZEPY a nie Tira TIR (skrót od fr. Transport International Routier[1] – Międzynarodowy Transport Drogowy) – międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca przewozu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na przejściach granicznych i w urzędach celnych, celem większej skuteczności przewozów drogowych

 3. 3
  0
  ~ inga
  Środa, 08.06

  Do ~Arek a czy to ważne jak to się nazywa tir czy naczepa ? Super inicjatywa, coś się dzieje w Elblągu i widać, że firmie Layman również zależy na promocji miasta! Brawo, trzymamy kciuki, oby więcej takich akcji!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.