Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wybuchł niewypał. Zginął 45-latek

07.09.2014, 21:27:37 Rozmiar tekstu: A A A
Wybuchł niewypał. Zginął 45-latek
fot. nadesłane

45-letni mężczyzna zginął wczoraj w miejscowości Olkowo gm. Godkowo wskutek eksplozji niewybuchu. Mężczyzna podczas nurkowania w rzece Pasłęka natrafił na niewypał, który prawdopodobnie chciał wydobyć z rzeki.

Wczoraj w godzinach wieczornych do policjantów z Młynar zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła i zaginięciu swojego męża. Powiedziała ona, że mąż mógł udać się w okolice miejscowości Olkowo, gdzie miał nurkować w rzece Pasłęka. Na miejsce udał się patrol. Przy rzece stał samochód zaginionego mężczyzny. W pobliżu ujawniono też część ludzkiej stopy. Okoliczni mieszkańcy powiedzieli, że słyszeli pomiędzy godziną 12.00 a 13.00 wybuch, lecz nie wiedzieli, skąd on pochodził.

Do godziny 04.00 nad ranem trwały czynności poszukiwawcze. Decyzją prokuratora odstąpiono od dalszych czynności z uwagi na zagrożenia innymi niewybuchami. Teren został zabezpieczony przez Policję do czasu przyjazdu patrolu minerskiego z Braniewa, który dzisiaj dokładnie zbadał teren.

Nie wiadomo jak doszło do wybuchu. Prawdopodobnie mężczyzna znalazł niewybuch w rzece i próbował go wyciągnąć. Według wstępnych ustaleń do eksplozji mogło dojść w wodzie.


asp. Katarzyna Trochimczuk
Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ zasmucony
  Poniedziałek, 08.09

  Bardzo przykra wiadomość:( Niemniej jednak tyle się mówi o niedotykaniu niewybuchów/niewypałów... od tego są wyspecjalizowane jednostki.

 2. 2
  +1
  ~ S.G.
  Poniedziałek, 08.09

  Wyrazy współczucia dla bliskich -

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.