Sobota, 21.05.2022, Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Za tydzień finał wyborów miss – zobacz film i zdjęcia z przygotowań finalistek

12.03.2012, 06:30:01 Rozmiar tekstu: A A A
Za tydzień finał wyborów miss – zobacz film i zdjęcia z przygotowań finalistek
fot. Rafał Kadłubowski

Niecały tydzień pozostał do gali finałowej wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2012. Kandydatki do korony najpiękniejszych w regionie, ćwiczą intensywnie na ostatnich próbach choreografii. Wielki finał wyborów miss, odbędzie się w sobotę 17 marca w Teatrze im. A.Sewruka. Gwiazdami wieczoru będą Robert Leszczyński, Lidia Kopania i Rafał Kryla „Tito”.

Sobotni finał konkursu, podczas którego przyznane zostaną tytuły Miss Ziemi Elbląskiej 2012 i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2012, rozpocznie się o godz. 17. O koronę miss powalczy 20 kandydatek – 10 dorosłych i 10 nastoletnich. Dziewczyny powalczą m.in. o przepustki na krajowe finały wyborów Miss Polski. Skład oraz zdjęcia i prezentacje filmowe finalistek, obejrzeć można na podstronie miss.info.elblag.pl

W tym roku dziewczyny wystąpią w trzech układach choreograficznych ułożonych przez instruktorki Formacji Tańca Nowoczesnego „Destination” – Milenę Kucharczyk i Dominikę Jankowską. Głównym motywem choreografii będzie muzyka nowoczesna. 
- Układy nie są specjalnie trudne, są za to efektowne – przyznaje choreograf Dominika Jankowska. - Do wyjść dorzuciliśmy wiele gadżetów, takich jak np. pompony czy szarfy, co ma urozmaicić nasz finał. Na przykład jedno z wyjść, poświęcone będzie zbliżającemu się EURO 2012. Dziewczyny wystąpią z biało-czerwonymi pomponami w charakterze cheerleaderek.

W ten weekend odbyły się dwie ostatnie próby choreografii. Przed finalistkami wyborów miss pozostała już tylko próba generalna, która odbędzie się dzień przed galą.
- Przygotowania do finału idą bardzo dobrze – ocenia Adam Brinkiewicz, organizator konkursu z Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider. - Właściwie w żadnym roku nie mieliśmy układów choreograficznych, tak mocno tanecznych i rozbudowanych jak w tym. Myślę, że dziewczyny sobie poradzą na finale, a wkład pracy jaki włożyła pani Milena Kucharczyk zaowocuje już w sobotę, 17 marca w teatrze. Choreografia, przygotowania i cała organizacja można powiedzieć, że jest prawie dopięta na ostatni guzik.

Dodatkowymi atrakcjami sobotniej gali finałowej będą występy muzyczne oraz pokazy taneczne. Podczas wieczoru wystąpi Lidia Kopania, piosenkarka znana m.in. z reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji w Moskwie w 2009 r. Widowiskowe będą także pokazy Formacji Tańca Nowoczesnego Destination, która w jednym z wyjść wystąpi z Rafałem Krylą pseudonim „Tito”, finalistą telewizyjnego programu You Can Dance. Gospodarzem programu będzie znany showmen Robert Leszczyński.

Bilety na galę finałową w cenie 35 zł są dostępne od 5 marca. Można je zakupić w kasie Teatru im. A.Sewruka oraz w siedzibie Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider przy ul. Dąbrowskiego 31/3.

Jeszcze tylko do piątku, 16 marca potrwa plebiscyt na Miss Internetu Elbląskiego Dziennika Internetowego info.elblag.pl. O tym, która z 20 dziewcząt zdobędzie ten tytuł, zdecydują nasi czytelnicy w głosowaniu sms-owym. Szczegóły jak głosować znaleźć można na miss.info.elblag.pl


Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 8

%50.0 %50.0


Galeria / Ostatnie przygotowania do gali finałowej konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2012 ( zdjęć 28 )
Dodano: 2012-03-12 | fot. 1-18 Rafał Kadłubowski, 19-28 Mateusz Milanowski
0

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.20406293869019