Poniedziałek, 16.05.2022, Imieniny: Andrzej, Malgorzata, Wienczyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Była rywalizacja, emocje i radość. Kandydatki na Miss grały w kręgle – zobacz film i zdjęcia

04.03.2012, 14:01:12 Rozmiar tekstu: A A A
Była rywalizacja, emocje i radość. Kandydatki na Miss grały w kręgle – zobacz film i zdjęcia
fot. Piotr Szulc

Do gali finałowej wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2012 pozostały już niespełna dwa tygodnie. Kandydatki do korony najpiękniejszej, intensywnie przygotowują się do tego wydarzenia. Pomiędzy próbami znajdują także czas na chwilę zabawy i relaksu. W minioną sobotę, finalistki rywalizowały między sobą w... turnieju w kręgle, na który zaprosił sponsor główny konkursu piękności - Bollywood Bowling.

W rozegranym na kręgielni przy ul. Odzieżowej turnieju, wystąpiło pięć drużyn w skład których weszły po 2 kandydatki nastoletnie, 2 kandydatki dorosłe oraz po jednym przedstawicielu sponsorów konkursu. Wiele z dziewcząt po raz pierwszy w życiu trzymało w rękach kule do kręgli. Po kilku wskazówkach i objaśnieniu zasad gry, kandydatki na miss udowodniły jednak, że gra w kręgle to nic trudnego, a przy okazji mnóstwo frajdy i pozytywnych emocji.

Po zaciętej rywalizacji, z eliminacji do finału awansowały trzy ekipy. W emocjonującej rozgrywce finałowej najwięcej punktów zdobyła drużyna Lidera w składzie: Alicja Oryl, Anna Kruszyńska, Aleksandra Kamińska, Adam Brinkiewicz (kapitan). Drugie miejsce zajął zespół Fantazji w składzie: Kamila Grabowska, Milena Olzacka, Justyna Reding, Zbigniew Samsel (kapitan), a trzecie miejsce drużyna patrona medialnego wyborów - info.elblag.pl (Ada Sarama, Magdaelna Profis, Sandra Czątkowska, Olga Głotkowska, Rafał Kadłubowski - kapitan). Tuż za podium znalazła się ekipa Gromu (Aleksandra Mandryk, Kinga Kalinowska, Kamila Motyka, Grzegorz Chmielewski - kapitan). Z kolei piątą lokatę zajął zespół Smakpolu (Kamila Siwko, Alicja Piróg, Katarzyna Jacewicz, Elwira Góźdź, Rafał Siwko – kapitan). Indywidualnie najlepszą zawodniczką turnieju została Alicja Oryl.

Turniej w kręgle, to kolejna po karnawałowej imprezie w Bollywood Bowling i pobycie w hotelowym SPA w Kadynach, atrakcja, jaką przygotowali dla finalistek, organizatorzy konkursu. Przed kandydatkami już tylko wielki finał, który 17 marca odbędzie się w Teatrze im. A.Sewruka w Elblągu.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 9

%66.7 %33.3


Galeria / Drużynowy turniej w kręgle z udziałem finalistek konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2012 ( zdjęć 20 )
Dodano: 2012-03-04 | fot. Piotr Szulc
0

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.25786519050598