Środa, 28.02.2024, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 175)

11.08.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 175)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 175) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-08-11 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Prawda
  Czwartek, 11.08

  Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Piratów Rowerowych bezczelnie łamiących podstawy ruchu drogowego. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że chamstwa ze strony tych grasantów będzie coraz mniej.

 2. 2
  +5
  ~ Ul. Szymanowskiego
  Czwartek, 11.08

  Samochody sobuie stoją na trawniku, przejeżdza policja i Straż Miejska i zero reakcji, nie widzą, jadą dalej .

 3. 3
  +5
  ~ Siwy
  Czwartek, 11.08

  Policja elbląska to ma w nosie wszystko zgłasza im się przewinienia i nic z tym nie robią. Najlepiej ustawić się z suszarką i mieć obywateli w nosie.

 4. 4
  0
  ~ Gf
  Czwartek, 11.08

  to już 175 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 5. 5
  +1
  ~ Czy
  Czwartek, 11.08

  Na tej fotce przy biedronce to nie dyrektorka szpitala wojewódzkiego? Pani G

 6. 6
  +1
  ~ QUB@
  Czwartek, 11.08

  GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA GDZIE POLICJA GDZIE ???

 7. 7
  0
  ~ Też kierowca jakby co....
  Piątek, 12.08

  Parkowanie na trawnikach to elbląski patent. Praktycznie nikt z tą plagą nie walczy, a obok wymienionych takich zjawisk na ulicach, szczególnie widać to na ulicy Brzeskiej, pod starymi budynkami, gdzie chamstwo I bezczelność kierowców jest tak wielkie, że nie można tego skomentować. A największą pogardę do trawników widać na Zawadzie, gdzie praktycznie osiedlowe zieleńce stały się parkingami, a nawet władze Spółdzielni Mieszkaniowej część z nich, tych najbardziej zdewastowanych, zorganizowały jako miejsca parkingowe. Wiem, że teraz parkowanie to problem, gdyż wraz ze wzrostem liczby samochodów miejsc do parkowania brakuje. To jednak nie może być powodem, aby nagminnie nie tylko łamać zasady parkowania, ale czynić to z pominięciem kultury i brakiem poszanowania zarówno wobec innych jak też wobec miejskiej przyrody.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96062994003296