Środa, 28.02.2024, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 174)

07.08.2022, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 174)

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 174) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-08-07 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Tym się zajumijcie
  Niedziela, 07.08

  Słuchajcie, w Elblagu z tym jest problem. Niby obowiążkowe, ale ...Wydział Komunikacji ich nie wydaje i nie przewiduje ich wydawania , bo...nie ma takiej potrzeby w/g urzędników, tłumaczenie, takie - "musielibyśmy wyeliminować niemal wszystkioe pojazdy z miasta, a Elblag jest małym miastem ". I co w takim przypadku ? Logika nakazuje ...odmówić przyjęcia mandatu od Policji , gdy taki bedzie chciał go wlepic za brak tej naklejki https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,28437287,zielone-naklejki-na-samochod-od-4-maja-bez-nich-grozi-mandat.html

 2. 2
  +4
  ~ Anonim
  Niedziela, 07.08

  Samochód z głównego zdjęcia (audi) należy do osoby niepełnosprawnej. Proszę robić wcześniejsze rozpoznanie przed wstawieniem zdjęć. Tym bardziej że parkuje tam od kilunastu lat. Nie zastawia chodnika, jest przejscie. Nikomu nie przeszkadza. Bez senu :)

 3. 3
  --2
  ~ Anonim
  Niedziela, 07.08

  Więc określenie ,że "popisała się wyobraźnią" to w tym przypadku obraza tej osoby. Ja bym usunął to zdjęcie.

 4. 4
  +5
  ~ Prawda
  Niedziela, 07.08

  Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Piratów Rowerowych bezczelnie łamiących podstawy ruchu drogowego. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że chamstwa ze strony tych grasantów będzie coraz mniej.

 5. 5
  0
  ~ T
  Niedziela, 07.08

  to już 174 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 6. 6
  +1
  ~ T
  Niedziela, 07.08

  to już 174 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 7. 7
  --3
  ~ Bob
  Poniedziałek, 08.08

  Do T... lecz się na nogi, bo na głowę już za późno. Zaciąłeś się jak stara płyta.

 8. 8
  0
  ~ :)
  Poniedziałek, 08.08

  Co robi Straż Miejska?

 9. 9
  +2
  ~ minonA
  Poniedziałek, 08.08

  Nawet osoba niepełnosprawna nie ma prawa na łamanie prawa. Stąd akurat w tym przypadku nagannego parkowania nie jest to usprawiedliwienie.

 10. 10
  +1
  ~ Rob
  Poniedziałek, 08.08

  To miejsce jest przeznaczone przez urząd barany jeśli chodzi o audi

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5036599636078