Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 142)

13.03.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 142)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 142) ( zdjęć 11 )
Dodano: 2022-03-13 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Elblazanin 76
  Niedziela, 13.03

  Zdjęcie nr 1 czy to nie jest taxi społeczna która prowadzi miejscowy idiota zamieszkały przy Traugutta

 2. 2
  +4
  ~ ja
  Poniedziałek, 14.03

  Ten na 7 zdjęciu to się popisał.... Ale czego mozna wymagać od kierowcy mercedesa. Rozumu na wyposażeniu już nie dają.

 3. 3
  +1
  ~ asg
  Poniedziałek, 14.03

  12 zdjecie.... no faktycznie 30cm w tym miejscu zbawi przechodniów. Poza tym wielokrotnie widziałem jak szersze samochody dostawcze zaczepiały nadbudówką lub lusterkami auta na ul. Kowalskiej. Te zdjęcia nie pokazują głupoty ludzkiej (chociaż czasem może tak), ale przedstawiaja nieudloność urbanistów w projektowaniu miasta. Stare Miasto i centrum ma niewystaczającą ilość miejsc parkingowych. Zamiast tego sprzedaje się zmienie by budować budnki mieszkalne z usługowymi na dole. Lokale usuługowe natomiast latami stoją z banerem "Na wynajem"....

 4. 4
  +1
  ~ poranna rosa
  Poniedziałek, 14.03

  Zapraszam na ul. Słoneczną, szczególnie z rana, w okolicach 7.30-8.00. Tam to dopiero są mistrzowie. Widoczność przy wyjeżdżaniu z bocznych uliczek zerowa, wszystko zastawione. A straż miejska śpi.

 5. 5
  +1
  ~ uiy22
  Poniedziałek, 14.03

  No i co mi zrobisz foto .a straz miejska gdzie baluje .

 6. 6
  +1
  ~ uiy
  Poniedziałek, 14.03

  Ulica tak sie mówi jak ulica Diaczenki to nie żadna ulica na wsiach maja lepiej,a auta parkuja jak u ruskich .Brak chodników dziura za dziurą Policja przejeżdza i nic to po co nam taka policja ,dopiero ,jak cos .

 7. 7
  0
  ~ kilop
  Poniedziałek, 14.03

  to już 142 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3372349739075