Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 140)

27.02.2022, 14:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 140)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 140) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-02-26 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ D
  Sobota, 26.02

  Zapraszam na królewiecka/odziezowa - na chodnikach sie parkuje, po trawnikach sie chodzi albo sra psami, nikt nie wie co to segregacja odpadow, bangladesz i 3 świat.

 2. 2
  --6
  ~ Polack
  Sobota, 26.02

  nie masz co robić stulejko

 3. 3
  +1
  ~ KatNaIdiotow
  Sobota, 26.02

  Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.

 4. 4
  0
  ~ obserwator
  Sobota, 26.02

  j..bać ,karać ,nienagradzać

 5. 5
  +1
  ~ anatol
  Sobota, 26.02

  policja , której nie widać na ulicach Elbląga zezwala ,a nawet widać aprobuje to i parkują . Może olsztyn przyjrzy się troche mocniej pracy elblaskiej drogówki i wymieni jej pracowitego innaczej szefa , lub doloży kilkanaście etatów skoro jest ich za mało . Podwyzka mandatów w elblagu nie daje efektów skoro nie ma kto kontrolować .

 6. 6
  +1
  ~ do anatol: policja jezdzi na obiadki do wiarusa na 1 maja ;)
  Sobota, 26.02

  A duzo ich widzę na ulicach

 7. 7
  +2
  ~ aafd
  Niedziela, 27.02

  Większość zdjęć ze starówki, co nie dziwi. Władze miasta w ogóle nie myślą o tej części miasta pod tym względem. Mieszkań tam przybywa, lokali usługowych również coraz więcej, za to miejsc parkingowych coraz mniej. Po drugiej stronie rzeki Elabląg zamiast zrobić jakiś większy ogólnodostępny parking np. dla interesantów, turystów, autobusów to wyprzedają każdy m2. Niestety pod względem parkowania na Starym Mieście bedzie tylko gorzej...

 8. 8
  +1
  ~ vyivi;yvrfxo
  Poniedziałek, 28.02

  naciągane te zdjęcia, albo nie masz auta, albo doświadczenia brak w codziennych miejskich realiach. Zdj. 11, a zwłaszcza bałwan ze zdj. 12 zasługują na mandat, reszta to codzienność i konieczność w wielu miejscach Elbląga i nie ma się czym podniecać...

 9. 9
  0
  ~ na Orlej tak zawsze
  Poniedziałek, 28.02

  na ul. Orlej fot.11 to non stop tak parkują i idą sobie do sklepu na zakupy głąby kapuściane

 10. 10
  +2
  ~ służby nic nie robią
  Poniedziałek, 28.02

  to już 140 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4021780490875