Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (cz.70)

08.11.2020, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (cz.70)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 70) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-11-08 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ kierowca 1
  Niedziela, 08.11

  zawsze piętnuję wykroczenia,ale tym razem na zdj 2i 3 chodnik jest wystarczająco szeroki.1,5 m z pewnością tam jest.

 2. 2
  +2
  ~ E tam
  Niedziela, 08.11

  Moze nadszedł czas by skonczyc z poblazaniem i karać. Toc to 70 odcinek.

 3. 3
  +3
  ~ miasto z zakazem myślenia
  Niedziela, 08.11

  "Brzydkie" parkowanie jest naganne. Miałem sen, że ta foto akcja pobudziła decydentów miejskich do tworzenia miejsc parkingowych aby lud mógł zaparkować legalnie swój dorobek życia. samo fotografowanie a nawet mandaty niczego nie rozwiązują. potrzebny jest samodzielny, myślący urzędnik w UM. Ale czy mu "prezydenci" pozwolą myśleć wbrew ich cechom osobowości? Na foto - płyty z komuny, miejsca sporo, a pomysłu brak.

 4. 4
  --4
  ~ Głos Ludu
  Poniedziałek, 09.11

  Może jestem słaby, ale proszę o odpowiedz, dlaczego auta - ostatnie zdjęcia, te przy Dolince są źle zaparkowane ( wg prawa )? Ci do reszty nie mam uwag.

 5. 5
  +6
  ~ noname
  Poniedziałek, 09.11

  @Głos Ludu, bo stoją na chodniku

 6. 6
  +4
  ~ jjk
  Poniedziałek, 09.11

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa gruba sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

 7. 7
  +3
  ~ wig
  Poniedziałek, 09.11

  zdjęcie 1, zakaz parkowania na asfalcie przed tortugą, gdzie pusto, no to zaczeli parkować za tortugą, niszcząc oczywiście trawnik, paranoja. Czy ktoś z urzędasow może zająć się tym!

 8. 8
  --6
  ~ Bolek
  Poniedziałek, 09.11

  Co za menda ORMO-wska chodzi i robi te zdjęcia. Tamten system już nie wróci chodź wielu za nim płacze. "Trzeba zrobić wszystko żeby było tak jak było".

 9. 9
  +1
  ~ MIESZKANIEC
  Poniedziałek, 09.11

  W ELBLĄGU żaden przepis o ruchu drogowym nie obowiązuje , a szczególnie parkowanie . Policja zwraca szczególną uwagę za szybką zajdę i na podwójnym gazie .

 10. 10
  0
  ~ EDEK
  Poniedziałek, 09.11

  bałwany.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2929601669312