Wtorek, 16.08.2022, Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 66)

04.10.2020, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 66)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 66) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-10-04 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ NWP
  Niedziela, 04.10

  To oczywiście "ZAWADA", tu trudno nie być mistrzem bo rejon ten cierpi na kliniczny brak miejsc parkingowych. Wszelkie próby rozwiązywania problemów zazwyczaj spotykają się ze sprzeciwem sędziwych mieszkańców, którzy już nie jeżdżą albo też nigdy nie mieli samochodu. Nie życzą sobie miejsc parkingowych i co można im zrobić. Dopóki władze nie zmuszą administratorów do rozwiązania problemu to jeszcze długo takie widoki będą dziwić. Auto umieszczone pod tytułem to wrak, który nawet nie jest zabezpieczony i jest miejscem zabaw osiedlowej dzieciarni. Wszystko do czasu gdy wydarzy się jakieś nieszczęście...

 2. 2
  +4
  ~ Odwiedz
  Niedziela, 04.10

  Podzielam post niżej, często odwiedzam rodziców. Zaparkowanie gdziekolwiek graniczy z cudem, mało tego pełno dzieci na szarych szeregów biega jeździ hulajnoga i i rowerami po parkingu zamiast na placu zabaw. Nie patrzą, nie zważają na nic. Uszkadzają samochody. Gdzie są rodzice? Będziecie grzmieć gdy wydarzy się tragedia. Mojemu mężowi dziecko wyskoczyło nagle na hulajnodze gdy cofał, gdy zwrócisz uwagę to jeszcze Cię naubliża. Patologia. Sm. Zakrzewo potrafi tylko poustawiać słupki a miejsc parkingowych brak. Całe szczęście, że ja należę do Sielanki.

 3. 3
  0
  ~ Zzz
  Niedziela, 04.10

  Za mało parkingów w całym Elblągu

 4. 4
  +1
  ~ Kryspin
  Niedziela, 04.10

  Zawsze zastanawiam się co to za nadgorliwi "szeryfowie" robią te zdjęcia. Z wielu wynika, że w miejscach tych należy bezzwłocznie zrobić miejsca parkingowe. Innego rozwiązania nie ma, bo samochodów przybywa i będzie przybywać.

 5. 5
  +3
  ~ mieszkaniec
  Niedziela, 04.10

  Parkowanie na trawnikach daje miastu wielkie oszczędności nie muszą kosić trawę .

 6. 6
  +2
  ~ KIEDY KONIEC
  Niedziela, 04.10

  Czy naprawdę zły,bom w Elblągu nie zależy na dobrym imieniu. Czy wala na ten temat.

 7. 7
  +2
  ~ Kiedy koniec
  Niedziela, 04.10

  Czy naprawdę sluzbom w Elblągu nie zależy na dobrym imieniu. Czy wala na ten temat.

 8. 8
  +1
  ~ Jeżyk
  Niedziela, 04.10

  Najlepsze fot nr 16 z kalesonami w tle.

 9. 9
  +2
  ~ elblążanin
  Niedziela, 04.10

  owszem ,miejsc parkingowych brakuje,ale nie oznacza to,że kodeks drogowy nie obowiązuje i można parkować gdzie się chce. nie róbcie tutaj afryki,stosujcie się reguł.np.na węgrowskiej,miejsc parkingowych w okolicach szkoły jest pod dostatkiem.dlaczego niektórzy potrafią prawidłowo zaparkować i przejść się 30m a posiadacze stepowych genów musza podjechać pod same drzwi popełniając wykroczenie?ma racje Kryspin,że trzeba zbudować na zawadzie parkingi,a kasę na to należy pozyskać z mandatów od tych co parkują nieprawidłowo.

 10. 10
  +2
  ~ msj
  Poniedziałek, 05.10

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa gruba sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1321060657501