Piątek, 19.08.2022, Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 67)

10.10.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 67)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 5

%60.0 %40.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 67) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-10-10 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ yataman
  Sobota, 10.10

  ten tym passatem i mercedesem to dwie najwieksze pisdy z tego zbiory zdjec. pokazcie ich numery jejestracyjne. dzieki takim imbecylom kierowca harleya doszedl do wladzy.

 2. 2
  +5
  ~ Serial trwa
  Sobota, 10.10

  Czy istnieja takie ba,ra,ny. Oszołomy.

 3. 3
  +3
  ~ Elb.
  Sobota, 10.10

  Co nato straż miejska.Milczy i czyta komentarze

 4. 4
  +2
  ~ Szlachta radzi i rządzi
  Sobota, 10.10

  I znów to samo, że służby (policja, straż miejska) nie reagują na te fakty. Proszę Państwa przede wszystkim te zdarzenia to efekt po pierwsze braku kultury kierujących, a po drugie jawne, bezceremonialnie lekceważenie przepisów ruchu drogowego. A tak w ogóle te sytuacje to kolejny przykład na to jak nasi kochani rodacy traktują prawo uznając, że wszystko co im nie odpowiada jest lekceważone, więc wtedy dochodzi do jego łamania. W ostatnim czasie szczególnie to uwidacznia się w postawach dużej części Polaków negujących istnienie koronawirusa i swoim egoistycznym, bezmyślnym zachowaniem nie dość, że doprowadzają do eskalacji zagrożenia to, co jest niezwykle bolesne, w znacznym stopniu mogą spowodować poważne problemy zdrowotne do śmierci włącznie innych osób.

 5. 5
  +1
  ~ miki
  Poniedziałek, 12.10

  zdjęcie nr.4 na Orlej to tam tak zawsze jest, a szczególnie rano jak gamonie lecą do sklepu

 6. 6
  +1
  ~ kokoko
  Poniedziałek, 12.10

  zdjęcie 14, zakaz parkowania na asfalcie przed tortugą, gdzie pusto, no to zaczeli parkować za tortugą, niszcząc oczywiście trawnik, paranoja. Czy ktoś z urzędasow może zająć się tym!

 7. 7
  +1
  ~ klient
  Poniedziałek, 12.10

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa gruba sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika

 8. 8
  0
  ~ tutejszy
  Wtorek, 13.10

  Gdzie straż miejska, to jest ich działka karać tych cymbałów, którym wydaje się że tylko oni są ważni. Jeśli nie potrafią dostosować się do obowiązujących wszystkich kierowców przepisów, MANDATY. Mniej kasy w kieszeni powinno nauczyć tego " MISTRZA PARKOWANIA" skutecznie.

 9. 9
  0
  ~ tutejszy
  Wtorek, 13.10

  Gdzie straż miejska, to jest ich działka karać tych cymbałów, którym wydaje się że tylko oni są ważni. Jeśli nie potrafią dostosować się do obowiązujących wszystkich kierowców przepisów, MANDATY. Mniej kasy w kieszeni powinno nauczyć tego " MISTRZA PARKOWANIA" skutecznie. Mandat lub policyjny parking. To też sposób na nich.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1525609493256