Sobota, 26.11.2022, Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 65)

26.09.2020, 15:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 65)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.


 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 65) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-09-26 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ z bccc
  Sobota, 26.09

  Tylko jaki sens ma ten cykl artykułów? Oprócz nabijania kasy z wyświetlonych reklam? Gdyby zależało wam na walce ze złym parkowaniem, to nie zaslaniali byście rejestracji.

 2. 2
  +5
  ~ Qaz
  Sobota, 26.09

  Czemu jedne auta mają tablice zakryte inne nie ???

 3. 3
  +4
  ~ Serial trwa
  Sobota, 26.09

  I mamy w Elblągu rodzimy serial tzw tasiemiec. Już 65 odcinek nierobstwa służb. Przy setnym odcinku trzeba zaprosić służby medale z kartofla im wręczyć .WSTYDZCIE SIE .

 4. 4
  +12
  ~ wuj onkel
  Sobota, 26.09

  z moich codziennych obserwacji elbląskich ulic wynika ,że przepisy ruchu drogowego nie dotyczą większości kierowców drogich aut , oraz BMW i AUDI w ciemnych kolorach . Stosowanie kierunkowskazów przy skręcaniu i zmianie pasa ruchu jest największym dyshonorem .Nie jest im także obce parkowanie na miejscach dla niepelnosprawnych ,czy zakazach .Do ich zachowania dostosowuje się policja omijajac te auta szerokim łukiem .Tzw. poprawni kierowcy są zdezowientowani widząc brak reakcji policji. I z czasem zaczynają też lekceważyć prawo , bo skoro innym wolno . Ale o dziwo po przekroczeniu granicy z Niemcami prawie wszyscy zaczynają być wzorowymi kierowcami . Więc uważam ,że za cały ten balagan i chaos na polskich ulicach winna jest policja.

 5. 5
  --4
  ~ HvK
  Sobota, 26.09

  Takie są skutki likwidacji parkingow i miejsc parkingowych..

 6. 6
  +4
  ~ Nie
  Sobota, 26.09

  Takie są skutki że za kierownicą są barany. Dla których przepisy i znaki nie istnieją . Parkingi są tylko trzeba spacerem przejść kawałek. Dla zdrowia.

 7. 7
  +5
  ~ Zdjecia
  Sobota, 26.09

  O kwiat GE parkuje przy pomniku i parkuje zabierając miejsca tym co przy jada na rehabilitację. Tak samo już na chodniku parkują zagradzajac przejścia chodnikiem.

 8. 8
  +5
  ~ Bob
  Sobota, 26.09

  Panie "dziennikarzu"- parkowanie nie może być złe lecz nieprawidłowe, jak chce Pan podejść do zagadnienia bardziej emocjonalnie to np. karygodne. Życzę powodzenia w rzetelnym redagowaniu świetnych artykułów w j.polskim.

 9. 9
  +5
  ~ ddsadsadsa
  Sobota, 26.09

  Pieniactwo i nabijanie kasy na reklamach. Ile przez te dziesiątki odcinków swojego nudnego serialu opublikowaliście artykułów o braku miejsc parkingowych? Ile razy skrytykowaliście zamknięcie parkingu na Starówce dla samochodów osobowych? Ile razy przypomnieliście, że na Nowowiejskiej miał być, jakże potrzebny w tej dzielnicy parking piętrowy, a zamiast tego będzie kolejny wielki dom? Ile razy skrytykowaliście niedbanie o miejsca parkingowe przy kolejnych klepniętych przez ratusz inwestycjach? A te zdjęcia samochodów zaparkowanych częściowo na chodniku, z pozostawieniem 1,5m dla pieszych, bez zastawiania bram, poza zakazami to żenada max lvl.

 10. 10
  +4
  ~ 1961
  Sobota, 26.09

  Może kilka zdjęć obsrywaczy trawników.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1666481494904